Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
PhDr. Zuzana Tomová SUSAN je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Veľké Uherce 804, 958 41 Veľké Uherce (okres Partizánske). IČO firmy je 43948944. Vznikla 1. februára 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: skrášľovacie a iné kozmetické služby (9622). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 43948944
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Veľké Uherce 804, 958 41 Veľké Uherce
- Stav
- Aktívna
Je firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Prievidza, 340-25562
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK1078763477
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
- Sídlo
- Veľké Uherce 804, 958 41 Veľké Uherce
- IČO
- 43948944
- DIČ
- 1078763477
- IČ DPH
- SK1078763477
- Zapísaná
- Okresný úrad Prievidza, 340-25562
Údaje z registra
- Obchodné meno
- PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
- IČO
- 43948944
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Veľké Uherce 804, 958 41 Veľké Uherce
- Okres
- Partizánske
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. februára 2008
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9622 Skrášľovacie a iné kozmetické služby
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Prievidza
- Spisová značka / číslo registrácie
- 340-25562
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Partizánske: 6 097. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 612. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9622) v Trenčianskom kraji: 1 073. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 43948944.
Čím sa zaoberá PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
Hlavná činnosť · SK NACE
9622 Skrášľovacie a iné kozmetické služby
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Aplikácia a modelovanie umelých nechtov, nechtový dizajn
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Pedikúra
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Štatutárny orgán
- Zuzana TomováPodnikateľ · od 1. februára 2008
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Zmena obchodného mena na: PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
2014
- Zmena obchodného mena na: Zuzana Tomová SUSAN
- Zmena sídla: 804, 958 41 Veľké Uherce
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Zuzana Gašparovičová SUSAN
- Sídlo: Svätoplukova 95/25, 971 01 Prievidza
- Podnikateľ: Zuzana Tomová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prievidza, 340-25562.
Časté otázky o firme PhDr. Zuzana Tomová SUSAN
Aké je IČO firmy PhDr. Zuzana Tomová SUSAN?
IČO firmy PhDr. Zuzana Tomová SUSAN je 43948944.
Kde sídli firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN?
Sídlo firmy PhDr. Zuzana Tomová SUSAN je Veľké Uherce 804, 958 41 Veľké Uherce, okres Partizánske, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá PhDr. Zuzana Tomová SUSAN?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je skrášľovacie a iné kozmetické služby (9622). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.
Kedy vznikla firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN?
Firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN vznikla 1. februára 2008 a existuje 18 rokov.
Kto je štatutárom firmy PhDr. Zuzana Tomová SUSAN?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zuzana Tomová (podnikateľ).
Je PhDr. Zuzana Tomová SUSAN platiteľom DPH?
Áno. PhDr. Zuzana Tomová SUSAN je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1078763477. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je PhDr. Zuzana Tomová SUSAN daňovým dlžníkom?
Nie. PhDr. Zuzana Tomová SUSAN nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 18. februára 2021 (nový názov PhDr. Zuzana Tomová SUSAN). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 2. decembra 2014. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma PhDr. Zuzana Tomová SUSAN aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 43948944.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 111 Abacones, s.r.o.Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
- 1. dopravná s. r. o.Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
- 1Leona Group s. r. o.Kadernícke a holičské služby
- 1.Routen s. r. o.Ostatné osobné služby i. n.
- 24/7 Care s. r. o.Ostatné osobné služby i. n.
- 24K Group s. r. o.Skrášľovacie a iné kozmetické služby
- 24 Stundenhilfe Anna s.r.o.Ostatné osobné služby i. n.
- 2K Centrum s. r. o.Skrášľovacie a iné kozmetické služby