Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
PLAST- MONT, s.r.o.
PLAST- MONT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pekárenská 2, 984 01 Lučenec (okres Lučenec). IČO firmy je 36056588. Vznikla 16. októbra 2002, teda pred 24 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba plastových dverí a okien (2223). Základné imanie zapísané v registri je 7 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 1 542 189 € a zisk 716 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 64,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 888 379 €, vlastné imanie 229 073 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 36056588
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pekárenská 2, 984 01 Lučenec
- Stav
- Aktívna
Je firma PLAST- MONT, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/7969/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2021694906
Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2004.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- PLAST- MONT, s.r.o.
- Sídlo
- Pekárenská 2, 984 01 Lučenec
- IČO
- 36056588
- DIČ
- 2021694906
- IČ DPH
- SK2021694906
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/7969/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- PLAST- MONT, s.r.o.
- IČO
- 36056588
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pekárenská 2, 984 01 Lučenec
- Okres
- Lučenec
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 16. októbra 2002
- Základné imanie
- 7 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2223 Výroba plastových dverí a okien
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/7969/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Lučenec: 8 444. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 886. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2223) v Banskobystrickom kraji: 18. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy PLAST- MONT, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 1 542 189 € a zisk 716 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 64,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 888 379 €, vlastné imanie 229 073 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 542 189 € | 716 € | 888 379 € | 229 073 € | 655 206 € |
| 2024 | 936 764 € | -3 729 € | 850 931 € | 228 357 € | 618 194 € |
| 2023 | 1 399 727 € | 46 945 € | 901 387 € | 232 086 € | 665 396 € |
| 2022 | 2 287 214 € | -7 358 € | 1 461 191 € | 185 141 € | 1 272 130 € |
| 2021 | 1 889 057 € | 70 393 € | 1 061 543 € | 289 499 € | 769 654 € |
| 2020 | 1 879 746 € | -74 010 € | 1 500 414 € | 355 506 € | 1 143 428 € |
| 2019 | 1 651 799 € | -1 065 € | 1 617 043 € | 151 158 € | 1 465 885 € |
| 2018 | 1 816 828 € | 2 466 € | 1 407 962 € | 152 223 € | 1 255 739 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá PLAST- MONT, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2223 Výroba plastových dverí a okien
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- výroba plastových okien
- montáž plastových okien
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živnosti
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- automatizované spracovanie údajov
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
- prenájom nebytových priestorov
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť
- nákup a predaj tabuľového skla
- sklenárske práce
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- nákladná cestná doprava vnútroštátna vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Štatutárny orgán
- Ing. Tomáš Várady, MBAKonateľ · od 15. októbra 2018
- Róbert VáradyKonateľ · od 15. októbra 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy PLAST- MONT, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2002. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Koniec funkcie (konateľ): Tomáš Várady
2018
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Peter Jakubove
- Konateľ: Tomáš Várady
- Konateľ: Ing. Tomáš Várady, MBA
- Konateľ: Róbert Várady
2011
- Zmena sídla: Pekárenská 2, 984 01 Lučenec
2010
- Základné imanie: 7 000,00 €
- Základné imanie:
Zobraziť staršie záznamy (8)
2009
- Základné imanie: 6 638,78 €
- Základné imanie:
2002
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: PLAST- MONT, s.r.o.
- Sídlo: Okružná 23, 984 03 Lučenec
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Peter Jakubove
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
7 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/7969/S.
Časté otázky o firme PLAST- MONT, s.r.o.
Aké je IČO firmy PLAST- MONT, s.r.o.?
IČO firmy PLAST- MONT, s.r.o. je 36056588.
Kde sídli firma PLAST- MONT, s.r.o.?
Sídlo firmy PLAST- MONT, s.r.o. je Pekárenská 2, 984 01 Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá PLAST- MONT, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba plastových dverí a okien (2223). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.
Kedy vznikla firma PLAST- MONT, s.r.o.?
Firma PLAST- MONT, s.r.o. vznikla 16. októbra 2002 a existuje 24 rokov.
Aké je základné imanie firmy PLAST- MONT, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 7 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy PLAST- MONT, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Tomáš Várady, MBA (konateľ), Róbert Várady (konateľ).
Aké tržby má PLAST- MONT, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma PLAST- MONT, s.r.o. tržby 1 542 189 €, medziročne viac o 64,6 %.
Je PLAST- MONT, s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 716 €.
Je PLAST- MONT, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. PLAST- MONT, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2021694906, platiteľ od 1. septembra 2004. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je PLAST- MONT, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. PLAST- MONT, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma PLAST- MONT, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 24. mája 2011. V štatutárnom orgáne je zapísaných 6 zmien.
Je firma PLAST- MONT, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36056588.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- MRQ s.r.o.Lučenec
- NÁPADOVŇA s.r.o.Lučenec
- ADS TÁLE, s.r.o.Bystrá
- AGRORIS, s.r.o.Rimavská Sobota
- creative solution s.r.o.Krupina
- Csernok Family s. r. o.Rimavská Sobota
- EKOTHERM Slovakia, spol. s r.o.Slovenská Ľupča
- GAMMEX NDT CONSULTING s. r. o.Podbrezová
Firmy s podobnou činnosťou
- T - GUM, s.r.o.Výroba, protektorovanie a oprava gumených pneumatík a výroba duší