Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Poľovnícky spolok Jeleň
Poľovnícky spolok Jeleň je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 42004641. Vznikla 14. apríla 2003, teda pred 23 rokmi. Subjekt zanikol 22. septembra 2009.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 42004641
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica
- Stav
- Zaniknutá
Je firma Poľovnícky spolok Jeleň spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Zaniknutá
MV SR, VVS/1-900/90-21388
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Poľovnícky spolok Jeleň
- Sídlo
- Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica
- IČO
- 42004641
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-21388
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Poľovnícky spolok Jeleň
- IČO
- 42004641
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 14. apríla 2003
- Dátum zániku
- 22. septembra 2009
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-21388
- Stav
- Zaniknutá
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 999. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 2 152. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 42004641.
Čím sa zaoberá Poľovnícky spolok Jeleň
Hlavná činnosť podľa SK NACE nie je v otvorených údajoch registra uvedená.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- poľovnícke
História firmy Poľovnícky spolok Jeleň
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2003. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2009
- Zánik firmy
2003
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Poľovnícky spolok Jeleň
- Sídlo: Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Zaniknutá
Subjekt zanikol 22. septembra 2009.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-21388.
Časté otázky o firme Poľovnícky spolok Jeleň
Aké je IČO firmy Poľovnícky spolok Jeleň?
IČO firmy Poľovnícky spolok Jeleň je 42004641.
Kde sídli firma Poľovnícky spolok Jeleň?
Sídlo firmy Poľovnícky spolok Jeleň je Tatranská 60, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Kedy vznikla firma Poľovnícky spolok Jeleň?
Firma Poľovnícky spolok Jeleň vznikla 14. apríla 2003 a existuje 23 rokov.
Je Poľovnícky spolok Jeleň platiteľom DPH?
Nie. Poľovnícky spolok Jeleň nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Poľovnícky spolok Jeleň daňovým dlžníkom?
Nie. Poľovnícky spolok Jeleň nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Poľovnícky spolok Jeleň názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.
Je firma Poľovnícky spolok Jeleň aktívna?
Subjekt zanikol 22. septembra 2009. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 42004641.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom