Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

POP commercial, s.r.o.

POP commercial, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Dunajská Lužná 259, 900 42 Dunajská Lužná (okres Senec). IČO firmy je 31643655. Vznikla 26. januára 1996, teda pred 30 rokmi. Základné imanie zapísané v registri je 100 000,00 SKK. Subjekt zanikol 26. januára 1996.

Údaje profilu spracované:

IČO
31643655
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Dunajská Lužná 259, 900 42 Dunajská Lužná
Stav
Zaniknutá

Je firma POP commercial, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Zaniknutá

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/3275/S

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
POP commercial, s.r.o.
Sídlo
Dunajská Lužná 259, 900 42 Dunajská Lužná
IČO
31643655
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/3275/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
POP commercial, s.r.o.
IČO
31643655
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Dunajská Lužná 259, 900 42 Dunajská Lužná
Okres
Senec
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
26. januára 1996
Dátum zániku
26. januára 1996
Základné imanie
100 000,00 SKK
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/3275/S
Stav
Zaniknutá

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senec: 25 329. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 608. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 31643655.

Čím sa zaoberá POP commercial, s.r.o.

Hlavná činnosť podľa SK NACE nie je v otvorených údajoch registra uvedená.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
  2. kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
  3. sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

Štatutárny orgán

  • Ing. Oľga ReptováKonateľ · od 4. decembra 1997
  • Pavel TrenkaKonateľ · od 4. decembra 1997
  • Ing. Patrik BlecháržKonateľ · od 4. decembra 1997

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy POP commercial, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1996. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1997

    • Zmena sídla: 259, 900 42 Dunajská Lužná
    • Konateľ: Ing. Oľga Reptová
    • Koniec funkcie (konateľ): Andrea Tesáriková
  2. 1996

    • Konateľ: Andrea Tesáriková
    • Konateľ: Ing. Patrik Blechárž
    • Konateľ: Pavel Trenka
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Marian Pavlovič
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Zánik firmy
    • Obchodné meno: POP commercial, s.r.o.
    • Sídlo: Nám. S. Moyzesa 12, 974 01 Banská Bystrica
    • Základné imanie: 100 000 Sk
    • Konateľ: Ing. Marian Pavlovič

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

100 000,00 SKK

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy. Suma je v registri zapísaná v slovenských korunách, pred zavedením eura.

Stav v registri

Zaniknutá

Subjekt zanikol 26. januára 1996.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/3275/S.

Časté otázky o firme POP commercial, s.r.o.

Aké je IČO firmy POP commercial, s.r.o.?

IČO firmy POP commercial, s.r.o. je 31643655.

Kde sídli firma POP commercial, s.r.o.?

Sídlo firmy POP commercial, s.r.o. je Dunajská Lužná 259, 900 42 Dunajská Lužná, okres Senec, Bratislavský kraj.

Kedy vznikla firma POP commercial, s.r.o.?

Firma POP commercial, s.r.o. vznikla 26. januára 1996 a existuje 30 rokov.

Aké je základné imanie firmy POP commercial, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 100 000,00 SKK.

Kto je štatutárom firmy POP commercial, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Oľga Reptová (konateľ), Pavel Trenka (konateľ), Ing. Patrik Blechárž (konateľ).

Je POP commercial, s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. POP commercial, s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je POP commercial, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. POP commercial, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma POP commercial, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 4. decembra 1997. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.

Je firma POP commercial, s.r.o. aktívna?

Subjekt zanikol 26. januára 1996. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 31643655.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji