Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

PP-Power s. r. o.

PP-Power s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava (okres Trnava). IČO firmy je 53614470. Vznikla 4. marca 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53614470
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava
Stav
Aktívna

Je firma PP-Power s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/48657/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121428562

    Registrácia §4, platiteľ od 10. októbra 2022.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
PP-Power s. r. o.
Sídlo
Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava
IČO
53614470
DIČ
2121428562
IČ DPH
SK2121428562
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/48657/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
PP-Power s. r. o.
IČO
53614470
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
4. marca 2021
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/48657/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 440. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 437. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5912) v Trnavskom kraji: 278. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53614470.

Čím sa zaoberá PP-Power s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 25. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  2. Fotografické služby
  3. Počítačové služby
  4. Prieskum trhu a verejnej mienky
  5. Kuriérske služby
  6. Reklamné a marketingové služby
  7. Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí
  8. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  9. Administratívne služby
  10. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  11. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  12. Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  13. Prípravné práce k realizácii stavby
  14. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  15. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zobraziť ďalších 10 predmetov podnikania
  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  3. Sťahovacie služby
  4. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  5. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  6. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  7. Čistiace a upratovacie služby
  8. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  9. Dizajnérske činnosti
  10. Prenájom hnuteľných vecí

Štatutárny orgán

  • Ing. Peter PetríkKonateľ · od 4. marca 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy PP-Power s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: PP-Power s. r. o.
    • Sídlo: Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Peter Petrík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/48657/T.

Časté otázky o firme PP-Power s. r. o.

Aké je IČO firmy PP-Power s. r. o.?

IČO firmy PP-Power s. r. o. je 53614470.

Kde sídli firma PP-Power s. r. o.?

Sídlo firmy PP-Power s. r. o. je Veterná 8760/43A, 917 01 Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá PP-Power s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 25.

Kedy vznikla firma PP-Power s. r. o.?

Firma PP-Power s. r. o. vznikla 4. marca 2021 a existuje 5 rokov.

Aké je základné imanie firmy PP-Power s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy PP-Power s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Petrík (konateľ).

Je PP-Power s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. PP-Power s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121428562, platiteľ od 10. októbra 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je PP-Power s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. PP-Power s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma PP-Power s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma PP-Power s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53614470.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou

  • 0db Works s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10DTendy, s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10fingers s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10x s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 11 LEGAL, s.r.o.Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 121films s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 182 PRODUCTION s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 1989.sk, s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov