Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Pro-cess Control s.r.o.

Pro-cess Control s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava (okres Rožňava). IČO firmy je 52013855. Vznikla 23. októbra 2018, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52013855
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava
Stav
Aktívna

Je firma Pro-cess Control s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/44870/V

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Pro-cess Control s.r.o.
Sídlo
Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava
IČO
52013855
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/44870/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Pro-cess Control s.r.o.
IČO
52013855
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava
Okres
Rožňava
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
23. októbra 2018
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/44870/V
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Rožňava: 6 868. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 1 713. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Košickom kraji: 2 808. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Pro-cess Control s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. výkon činnosti stavbyvedúceho
  3. výkon činnosti stavebného dozoru
  4. vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  5. vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti
  6. inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  7. kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  8. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  9. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  11. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Štatutárny orgán

  • Ing. Juraj FilčákKonateľ · od 23. októbra 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Pro-cess Control s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava
  2. 2018

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Pro-cess Control s.r.o.
    • Sídlo: Letná 318/18, 048 01 Rožňava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Juraj Filčák

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/44870/V.

Časté otázky o firme Pro-cess Control s.r.o.

Aké je IČO firmy Pro-cess Control s.r.o.?

IČO firmy Pro-cess Control s.r.o. je 52013855.

Kde sídli firma Pro-cess Control s.r.o.?

Sídlo firmy Pro-cess Control s.r.o. je Šafárikova 443/116, 048 01 Rožňava, okres Rožňava, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Pro-cess Control s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma Pro-cess Control s.r.o.?

Firma Pro-cess Control s.r.o. vznikla 23. októbra 2018 a existuje 7 rokov.

Aké je základné imanie firmy Pro-cess Control s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Pro-cess Control s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Juraj Filčák (konateľ).

Je Pro-cess Control s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. Pro-cess Control s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Pro-cess Control s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Pro-cess Control s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Pro-cess Control s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 5. februára 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Pro-cess Control s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52013855.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou