Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
PROMARK relocations, s .r. o.
PROMARK relocations, s .r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Doležalova 1, 821 04 Bratislava. IČO firmy je 46017721. Vznikla 4. februára 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Základné imanie zapísané v registri je 5 100,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 107 288 € a zisk 2 697 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 3,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 29 002 €, vlastné imanie 28 065 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46017721
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Doležalova 1, 821 04 Bratislava
- Stav
- Aktívna
Je firma PROMARK relocations, s .r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/70472/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023196571
Registrácia §4, platiteľ od 13. mája 2013.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- PROMARK relocations, s .r. o.
- Sídlo
- Doležalova 1, 821 04 Bratislava
- IČO
- 46017721
- DIČ
- 2023196571
- IČ DPH
- SK2023196571
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/70472/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- PROMARK relocations, s .r. o.
- IČO
- 46017721
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Doležalova 1, 821 04 Bratislava
- Dátum vzniku
- 4. februára 2011
- Základné imanie
- 5 100,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/70472/B
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy PROMARK relocations, s .r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 107 288 € a zisk 2 697 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 3,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 29 002 €, vlastné imanie 28 065 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 288 € | 2 697 € | 29 002 € | 28 065 € | 937 € |
| 2024 | 103 229 € | -3 467 € | 26 653 € | 25 368 € | 1 285 € |
| 2023 | 103 731 € | 850 € | 69 404 € | 28 195 € | 41 209 € |
| 2022 | 92 604 € | 935 € | 59 035 € | 27 984 € | 31 051 € |
| 2021 | 110 786 € | 905 € | 65 600 € | 27 051 € | 38 549 € |
| 2020 | 110 065 € | 1 804 € | 55 454 € | 28 764 € | 26 690 € |
| 2019 | — | 6 307 € | 171 156 € | 30 649 € | 140 507 € |
| 2018 | — | 9 620 € | 134 410 € | 27 343 € | 107 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá PROMARK relocations, s .r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- prenájom hnuteľných vecí,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- administratívne služby,
- reklamné a marketingové služby,
- počítačové služby,
- sťahovacie služby,
Štatutárny orgán
- Peter KružlíkKonateľ · od 4. februára 2011
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy PROMARK relocations, s .r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2011
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: PROMARK relocations, s .r. o.
- Sídlo: Doležalova 1, 821 04 Bratislava
- Základné imanie: 5 100,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Peter Kružlík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 100,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/70472/B.
Časté otázky o firme PROMARK relocations, s .r. o.
Aké je IČO firmy PROMARK relocations, s .r. o.?
IČO firmy PROMARK relocations, s .r. o. je 46017721.
Kde sídli firma PROMARK relocations, s .r. o.?
Sídlo firmy PROMARK relocations, s .r. o. je Doležalova 1, 821 04 Bratislava.
Čím sa zaoberá PROMARK relocations, s .r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.
Kedy vznikla firma PROMARK relocations, s .r. o.?
Firma PROMARK relocations, s .r. o. vznikla 4. februára 2011 a existuje 15 rokov.
Aké je základné imanie firmy PROMARK relocations, s .r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 100,00 €.
Kto je štatutárom firmy PROMARK relocations, s .r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Kružlík (konateľ).
Aké tržby má PROMARK relocations, s .r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma PROMARK relocations, s .r. o. tržby 107 288 €, medziročne viac o 3,9 %.
Je PROMARK relocations, s .r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 697 €.
Je PROMARK relocations, s .r. o. platiteľom DPH?
Áno. PROMARK relocations, s .r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023196571, platiteľ od 13. mája 2013. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je PROMARK relocations, s .r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. PROMARK relocations, s .r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma PROMARK relocations, s .r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma PROMARK relocations, s .r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46017721.
Firmy s podobnou činnosťou
- bHcomp s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Blue Soft Fusion s. r. o.Počítačové programovanie
- Clever analytics s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- ML - PRO s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva