Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ProWeld Solutions s. r. o.
ProWeld Solutions s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce (okres Košice I). IČO firmy je 57263736. Vznikla 17. októbra 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 57263736
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- Stav
- Aktívna
Je firma ProWeld Solutions s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Košice, Sro/63789/V
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ProWeld Solutions s. r. o.
- Sídlo
- Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- IČO
- 57263736
- Zapísaná
- Mestský súd Košice, Sro/63789/V
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ProWeld Solutions s. r. o.
- IČO
- 57263736
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- Okres
- Košice I
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 17. októbra 2025
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Košice
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/63789/V
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice I: 13 389. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 343. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Košickom kraji: 4 673. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá ProWeld Solutions s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Kovoobrábanie
- Zámočníctvo
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Štatutárny orgán
- Dávid KavečanskýKonateľ · od 17. októbra 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ProWeld Solutions s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ProWeld Solutions s. r. o.
- Sídlo: Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Dávid Kavečanský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/63789/V.
Časté otázky o firme ProWeld Solutions s. r. o.
Aké je IČO firmy ProWeld Solutions s. r. o.?
IČO firmy ProWeld Solutions s. r. o. je 57263736.
Kde sídli firma ProWeld Solutions s. r. o.?
Sídlo firmy ProWeld Solutions s. r. o. je Berlínska 2455/2, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I, Košický kraj.
Čím sa zaoberá ProWeld Solutions s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma ProWeld Solutions s. r. o.?
Firma ProWeld Solutions s. r. o. vznikla 17. októbra 2025 a existuje 1 rok.
Aké je základné imanie firmy ProWeld Solutions s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy ProWeld Solutions s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dávid Kavečanský (konateľ).
Je ProWeld Solutions s. r. o. platiteľom DPH?
Nie. ProWeld Solutions s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je ProWeld Solutions s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. ProWeld Solutions s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ProWeld Solutions s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma ProWeld Solutions s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57263736.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- $OKOLOV V.B s. r. o.Čečejovce
- 000 s. r. o.Košice - mestská časť Juh
- 00’s ART WAVEKošice - mestská časť Sever
- 098 Services s. r. o.Slovenské Nové Mesto
- 099 s. r. o.Trebišov
- 0db Works s.r.o.Čečejovce
- 0xAD2020, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiKošice - mestská časť Juh
Firmy s podobnou činnosťou
- 005, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 00 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01523 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 Auth, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 group s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 0 1 Lab s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 045 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 099 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.