Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

pv2c, s.r.o.

pv2c, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Studienka 524, 908 75 Studienka (okres Malacky). IČO firmy je 35732539. Vznikla 12. novembra 1997, teda pred 28 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 39 170 € a stratu 4 524 €. Tržby sa medziročne znížili o 20,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 623 €, vlastné imanie 1 076 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
35732539
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Studienka 524, 908 75 Studienka
Stav
Aktívna

Je firma pv2c, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/15991/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2021330487

    Registrácia §4, platiteľ od 1. augusta 2004.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
pv2c, s.r.o.
Sídlo
Studienka 524, 908 75 Studienka
IČO
35732539
DIČ
2021330487
IČ DPH
SK2021330487
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/15991/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
pv2c, s.r.o.
IČO
35732539
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Studienka 524, 908 75 Studienka
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
12. novembra 1997
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/15991/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Malacky: 14 889. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 981. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6310) v Bratislavskom kraji: 3 002. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy pv2c, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 39 170 € a stratu 4 524 €. Tržby sa medziročne znížili o 20,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 623 €, vlastné imanie 1 076 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 227 tis. €'182019: 219 tis. €'192020: 318 tis. €'202021: 251 tis. €'212022: 159 tis. €'222023: 92 tis. €'232024: 49 tis. €'242025: 39 tis. €'2539 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -3 tis. €'182019: -5 tis. €'192020: -2 tis. €'202021: 1 tis. €'212022: -12 tis. €'222023: -6 tis. €'232024: -9 tis. €'242025: -5 tis. €'25-5 tis. €
Finančné údaje firmy pv2c, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202539 170 €-4 524 €5 623 €1 076 €4 547 €
202449 090 €-9 056 €9 593 €5 600 €3 993 €
202392 156 €-5 993 €22 604 €14 656 €7 948 €
2022159 207 €-12 183 €57 286 €20 649 €36 637 €
2021251 468 €1 168 €75 787 €32 832 €42 955 €
2020318 274 €-2 228 €132 553 €31 664 €100 889 €
2019219 390 €-5 187 €79 909 €33 892 €46 017 €
2018226 544 €-2 969 €80 820 €39 080 €41 740 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá pv2c, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí,
  2. reklamné činnosti,
  3. kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,
  4. kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,
  5. sprostredkovanie obchodnej činnosti,
  6. leasing spojený s financovaním,
  7. tvorba a poskytovanie softwaru,
  8. ASP - INTERNET Hosting,
  9. automatizované spracovanie dát,
  10. poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, ich inštalácia, skúšanie, servis,
  11. poradenské služby ohľadne softwaru,
  12. poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dát,
  13. propagačná činnosť,
  14. organizovanie školení súvisiacich s hardwarom a softwarom,

Štatutárny orgán

  • Ing. Peter VícenKonateľ · od 24. mája 2022
  • Ing. Tomáš ZedníčekKonateľ · od 24. mája 2022
  • Ing. Peter ValachKonateľ · od 24. mája 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy pv2c, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1997. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2010

    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
  2. 2001

    • Zmena obchodného mena na: pv2c, s.r.o.
    • Zmena sídla: 524, 908 75 Studienka
    • Konateľ: Ing. Peter Vícen
    • Konateľ: Ing. Tomáš Zedníček
    • Konateľ: Ing. Peter Valach
    • Koniec funkcie (konateľ): Roman Naništa
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Lívia Naništová
  3. 1998

    • Základné imanie: 200 000 Sk
  4. 1997

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Selet s.r.o.
    • Sídlo: Chorvátska 114, 900 81 Šenkvice
    • Základné imanie: 100 000 Sk
    • Konateľ: Roman Naništa
    • Konateľ: Ing. Lívia Naništová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/15991/B.

Časté otázky o firme pv2c, s.r.o.

Aké je IČO firmy pv2c, s.r.o.?

IČO firmy pv2c, s.r.o. je 35732539.

Kde sídli firma pv2c, s.r.o.?

Sídlo firmy pv2c, s.r.o. je Studienka 524, 908 75 Studienka, okres Malacky, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá pv2c, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma pv2c, s.r.o.?

Firma pv2c, s.r.o. vznikla 12. novembra 1997 a existuje 28 rokov.

Aké je základné imanie firmy pv2c, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy pv2c, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Vícen (konateľ), Ing. Tomáš Zedníček (konateľ), Ing. Peter Valach (konateľ).

Aké tržby má pv2c, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma pv2c, s.r.o. tržby 39 170 €, medziročne menej o 20,2 %.

Je pv2c, s.r.o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 4 524 €.

Je pv2c, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. pv2c, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2021330487, platiteľ od 1. augusta 2004. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je pv2c, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. pv2c, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma pv2c, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 15. februára 2001 (nový názov pv2c, s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 15. februára 2001. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.

Je firma pv2c, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35732539.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou

  • techDENT labs s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti