Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Radoslav Sabolík

Radoslav Sabolík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Dubovica 101, 082 71 Dubovica (okres Sabinov). IČO firmy je 52076709. Vznikla 16. novembra 2018, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52076709
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Dubovica 101, 082 71 Dubovica
Stav
Aktívna

Je firma Radoslav Sabolík spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 750-51805

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Radoslav Sabolík
Sídlo
Dubovica 101, 082 71 Dubovica
IČO
52076709
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 750-51805
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Radoslav Sabolík
IČO
52076709
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Dubovica 101, 082 71 Dubovica
Okres
Sabinov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
16. novembra 2018
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
750-51805
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Sabinov: 8 407. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 700. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Prešovskom kraji: 10 861. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52076709.

Čím sa zaoberá Radoslav Sabolík

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  2. Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

Štatutárny orgán

  • Radoslav SabolíkPodnikateľ · od 16. novembra 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Radoslav Sabolík

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2018

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Radoslav Sabolík
    • Sídlo: 101, 082 71 Dubovica
    • Podnikateľ: Radoslav Sabolík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 750-51805.

Časté otázky o firme Radoslav Sabolík

Aké je IČO firmy Radoslav Sabolík?

IČO firmy Radoslav Sabolík je 52076709.

Kde sídli firma Radoslav Sabolík?

Sídlo firmy Radoslav Sabolík je Dubovica 101, 082 71 Dubovica, okres Sabinov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Radoslav Sabolík?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Radoslav Sabolík?

Firma Radoslav Sabolík vznikla 16. novembra 2018 a existuje 7 rokov.

Kto je štatutárom firmy Radoslav Sabolík?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Radoslav Sabolík (podnikateľ).

Je Radoslav Sabolík platiteľom DPH?

Nie. Radoslav Sabolík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Radoslav Sabolík daňovým dlžníkom?

Nie. Radoslav Sabolík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Radoslav Sabolík názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Radoslav Sabolík aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52076709.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou