Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Radoslav Slušný
Radoslav Slušný je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 54134528. Vznikla 1. októbra 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54134528
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma Radoslav Slušný spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Banská Bystrica, 620-46223
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Radoslav Slušný
- Sídlo
- Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica
- IČO
- 54134528
- Zapísaná
- Okresný úrad Banská Bystrica, 620-46223
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Radoslav Slušný
- IČO
- 54134528
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 1. októbra 2021
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7311 Činnosti reklamných agentúr
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- 620-46223
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 974. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 721. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7311) v Banskobystrickom kraji: 1 304. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Radoslav Slušný
Hlavná činnosť · SK NACE
7311 Činnosti reklamných agentúr
Štatutárny orgán
- Radoslav SlušnýPodnikateľ · od 1. októbra 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Radoslav Slušný
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Radoslav Slušný
- Sídlo: Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica
- Podnikateľ: Radoslav Slušný
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Banská Bystrica, 620-46223.
Časté otázky o firme Radoslav Slušný
Aké je IČO firmy Radoslav Slušný?
IČO firmy Radoslav Slušný je 54134528.
Kde sídli firma Radoslav Slušný?
Sídlo firmy Radoslav Slušný je Moskovská 2338/40, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Radoslav Slušný?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311).
Kedy vznikla firma Radoslav Slušný?
Firma Radoslav Slušný vznikla 1. októbra 2021 a existuje 5 rokov.
Kto je štatutárom firmy Radoslav Slušný?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Radoslav Slušný (podnikateľ).
Je Radoslav Slušný platiteľom DPH?
Nie. Radoslav Slušný nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Radoslav Slušný daňovým dlžníkom?
Nie. Radoslav Slušný nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Radoslav Slušný názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Radoslav Slušný aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54134528.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 0000 s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 0112358 Equity s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Go, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Marketing House s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 Peaks s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 100Yards & Spirits, s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 123abc.cz, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr