Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

RADOSTI SAMÉ

RADOSTI SAMÉ je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov (okres Prešov). IČO firmy je 56274807. Vznikla 13. septembra 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
56274807
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov
Stav
Aktívna

Je firma RADOSTI SAMÉ spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-70015

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
RADOSTI SAMÉ
Sídlo
Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov
IČO
56274807
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-70015
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
RADOSTI SAMÉ
IČO
56274807
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov
Okres
Prešov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
13. septembra 2024
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-70015
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prešov: 29 711. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 2 021. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Prešovskom kraji: 5 679. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá RADOSTI SAMÉ

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. divadelné
  2. umenie, kultúra
  3. vzdelávanie, výchova

Štatutárny orgán

  • Mgr.art. Jaroslava SisákováIný štatutárny orgán · od 13. septembra 2024
  • Mgr.art. Valéria FűrješováIný štatutárny orgán · od 13. septembra 2024
  • Szilárd FűrješIný štatutárny orgán · od 13. septembra 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy RADOSTI SAMÉ

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Zmena obchodného mena na: ČELO DO ŽIVOTA
    • Zmena sídla: Ulica Hviezdna 7965/42, 917 01 Trnava
    • Iný štatutárny orgán: Mgr.art. Jaroslava Sisáková
    • Iný štatutárny orgán: Mgr.art. Valéria Fűrješová
    • Iný štatutárny orgán: Szilárd Fűrješ
    • Zmena obchodného mena na: RADOSTI SAMÉ
    • Obchodné meno: JEDNA RADOSŤ o.z.
    • Sídlo: Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-70015.

Časté otázky o firme RADOSTI SAMÉ

Aké je IČO firmy RADOSTI SAMÉ?

IČO firmy RADOSTI SAMÉ je 56274807.

Kde sídli firma RADOSTI SAMÉ?

Sídlo firmy RADOSTI SAMÉ je Wolkerova 5022/3, 080 01 Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá RADOSTI SAMÉ?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma RADOSTI SAMÉ?

Firma RADOSTI SAMÉ vznikla 13. septembra 2024 a existuje 2 roky.

Kto je štatutárom firmy RADOSTI SAMÉ?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr.art. Jaroslava Sisáková (iný štatutárny orgán), Mgr.art. Valéria Fűrješová (iný štatutárny orgán), Szilárd Fűrješ (iný štatutárny orgán).

Je RADOSTI SAMÉ platiteľom DPH?

Nie. RADOSTI SAMÉ nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.

Je RADOSTI SAMÉ daňovým dlžníkom?

Nie. RADOSTI SAMÉ nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma RADOSTI SAMÉ názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 13. septembra 2024 (nový názov ČELO DO ŽIVOTA). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 13. septembra 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma RADOSTI SAMÉ aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56274807.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou