Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ranisav Bojić

Ranisav Bojić je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka (okres Bratislava V). IČO firmy je 56687923. Vznikla 29. apríla 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
56687923
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Stav
Aktívna

Je firma Ranisav Bojić spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-349517

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ranisav Bojić
Sídlo
Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
IČO
56687923
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-349517
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ranisav Bojić
IČO
56687923
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Okres
Bratislava V
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
29. apríla 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-349517
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava V: 29 437. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 12 770. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Bratislavskom kraji: 6 155. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ranisav Bojić

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  2. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  3. Čistiace a upratovacie služby
  4. Prípravné práce k realizácii stavby

Štatutárny orgán

  • Ranisav BojićPodnikateľ · od 29. apríla 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ranisav Bojić

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ranisav Bojić
    • Sídlo: Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
    • Podnikateľ: Ranisav Bojić

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-349517.

Časté otázky o firme Ranisav Bojić

Aké je IČO firmy Ranisav Bojić?

IČO firmy Ranisav Bojić je 56687923.

Kde sídli firma Ranisav Bojić?

Sídlo firmy Ranisav Bojić je Fedinova 1134/2, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Ranisav Bojić?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Ranisav Bojić?

Firma Ranisav Bojić vznikla 29. apríla 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy Ranisav Bojić?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ranisav Bojić (podnikateľ).

Je Ranisav Bojić platiteľom DPH?

Nie. Ranisav Bojić nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ranisav Bojić daňovým dlžníkom?

Nie. Ranisav Bojić nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ranisav Bojić názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ranisav Bojić aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56687923.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou