Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Rating s.r.o.

Rating s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 50606964. Vznikla 1. januára 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 19 149 € a zisk 2 004 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 16,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 2 144 233 €, vlastné imanie 7 163 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
50606964
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma Rating s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/150052/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120409489

    Registrácia §4, platiteľ od 21. marca 2018.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Rating s.r.o.
Sídlo
Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
50606964
DIČ
2120409489
IČ DPH
SK2120409489
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/150052/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Rating s.r.o.
IČO
50606964
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. januára 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/150052/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Bratislavskom kraji: 15 657. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Rating s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 19 149 € a zisk 2 004 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 16,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 2 144 233 €, vlastné imanie 7 163 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 30 tis. €'182019: 42 tis. €'192020: 57 tis. €'202021: 26 tis. €'212022: 28 tis. €'222023: 21 tis. €'232024: 16 tis. €'242025: 19 tis. €'2519 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 5 tis. €'182019: -3 tis. €'192020: 2 tis. €'202021: -24 tis. €'212022: 4 tis. €'222023: 792 €'232024: -475 €'242025: 2 tis. €'252 tis. €
Finančné údaje firmy Rating s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202519 149 €2 004 €2 144 233 €7 163 €2 137 070 €
202416 422 €-475 €1 096 883 €-6 886 €1 103 769 €
202320 675 €792 €1 096 677 €-6 411 €1 103 088 €
202228 323 €3 779 €1 096 257 €-7 203 €1 103 460 €
202126 014 €-24 039 €1 099 386 €-10 982 €1 110 368 €
202056 893 €1 581 €1 108 040 €13 056 €1 094 984 €
201942 049 €-3 091 €1 104 944 €11 476 €1 093 468 €
201829 840 €5 443 €40 770 €14 567 €26 203 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Rating s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  2. služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  3. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  5. reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  6. prenájom hnuteľných vecí
  7. administratívne služby
  8. počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  9. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Štatutárny orgán

  • Katarína ŠtefanovováKonateľ · od 1. januára 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Rating s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Zmena sídla: Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Rating s.r.o.
    • Sídlo: Lúčky 574, 034 82 Lúčky
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Katarína Štefanovová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/150052/B.

Časté otázky o firme Rating s.r.o.

Aké je IČO firmy Rating s.r.o.?

IČO firmy Rating s.r.o. je 50606964.

Kde sídli firma Rating s.r.o.?

Sídlo firmy Rating s.r.o. je Sliezska 9, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Rating s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.

Kedy vznikla firma Rating s.r.o.?

Firma Rating s.r.o. vznikla 1. januára 2017 a existuje 9 rokov.

Aké je základné imanie firmy Rating s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Rating s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Katarína Štefanovová (konateľ).

Aké tržby má Rating s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Rating s.r.o. tržby 19 149 €, medziročne viac o 16,6 %.

Je Rating s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 004 €.

Je Rating s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Rating s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120409489, platiteľ od 21. marca 2018. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Rating s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Rating s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Rating s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 29. septembra 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Rating s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50606964.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou