Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.

REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 52078167. Vznikla 14. decembra 2018, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 3 500 € a zisk 3 011 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 40 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 353 129 €, vlastné imanie -7 815 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52078167
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Stav
Aktívna

Je firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/133380/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120896338

    Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2019.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.
Sídlo
Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
IČO
52078167
DIČ
2120896338
IČ DPH
SK2120896338
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/133380/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.
IČO
52078167
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Okres
Bratislava I
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
14. decembra 2018
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/133380/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Bratislavskom kraji: 4 738. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 3 500 € a zisk 3 011 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 40 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 353 129 €, vlastné imanie -7 815 €.

Tržby (čistý obrat)
2019: 21 tis. €'192020: 17 tis. €'202021: 19 €'212024: 3 tis. €'242025: 4 tis. €'254 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2019: -4 tis. €'192020: -8 tis. €'202021: -300 €'212022: 4 tis. €'222023: -4 tis. €'232024: 2 tis. €'242025: 3 tis. €'253 tis. €
Finančné údaje firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
20253 500 €3 011 €353 129 €-7 815 €360 944 €
20242 500 €1 876 €352 138 €-8 666 €360 804 €
2023—-3 873 €349 722 €-10 541 €360 263 €
2022—3 711 €337 552 €-2 922 €340 474 €
202119 €-300 €130 894 €-6 151 €137 045 €
202016 726 €-7 651 €15 989 €-6 333 €22 322 €
201920 968 €-3 682 €16 133 €1 318 €14 115 €
2018——5 000 €5 000 €—

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  2. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  3. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  5. reklamné a marketingové služby
  6. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  7. prenájom hnuteľných vecí
  8. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  9. ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  10. služby požičovní
  11. čistiace a upratovacie služby
  12. administratívne služby
  13. prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  14. prevádzkovanie úschovní

Štatutárny orgán

  • MVDr. Matúš PagáčKonateľ · od 14. decembra 2018
  • Tomáš PagáčKonateľ · od 14. decembra 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2018

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.
    • Sídlo: Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: MVDr. Matúš Pagáč
    • Konateľ: Tomáš Pagáč

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/133380/B.

Časté otázky o firme REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.

Aké je IČO firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

IČO firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. je 52078167.

Kde sídli firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

Sídlo firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. je Medená 110/23, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

Firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. vznikla 14. decembra 2018 a existuje 7 rokov.

Aké je základné imanie firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: MVDr. Matúš Pagáč (konateľ), Tomáš Pagáč (konateľ).

Aké tržby má REINDEER SOLUTIONS, s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. tržby 3 500 €, medziročne viac o 40 %.

Je REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 3 011 €.

Je REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120896338, platiteľ od 1. apríla 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma REINDEER SOLUTIONS, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52078167.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou