Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Rekomal Profi s.r.o.

Rekomal Profi s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nová 18, 900 29 Nová Dedinka (okres Senec). IČO firmy je 34128581. Vznikla 5. októbra 1995, teda pred 31 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 259 765 € a zisk 4 471 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 43,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 171 103 €, vlastné imanie 31 679 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
34128581
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nová 18, 900 29 Nová Dedinka
Stav
Aktívna

Je firma Rekomal Profi s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/85239/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2021012411

    Registrácia §4, platiteľ od 12. decembra 2019.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Áno — 466,67 €

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Rekomal Profi s.r.o.
Sídlo
Nová 18, 900 29 Nová Dedinka
IČO
34128581
DIČ
2021012411
IČ DPH
SK2021012411
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/85239/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Rekomal Profi s.r.o.
IČO
34128581
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nová 18, 900 29 Nová Dedinka
Okres
Senec
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
5. októbra 1995
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/85239/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senec: 25 301. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 591. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Bratislavskom kraji: 8 092. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Rekomal Profi s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 259 765 € a zisk 4 471 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 43,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 171 103 €, vlastné imanie 31 679 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 13 tis. €'182019: 60 tis. €'192020: 77 tis. €'202021: 113 tis. €'212022: 78 tis. €'222023: 113 tis. €'232024: 181 tis. €'242025: 260 tis. €'25260 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 6 tis. €'182019: 5 tis. €'192020: 10 tis. €'202021: 8 tis. €'212022: -32 tis. €'222023: 22 tis. €'232024: 3 tis. €'242025: 4 tis. €'254 tis. €
Finančné údaje firmy Rekomal Profi s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025259 765 €4 471 €171 103 €31 679 €139 424 €
2024181 111 €2 562 €202 382 €27 208 €175 174 €
2023112 791 €22 440 €136 299 €24 646 €111 653 €
202278 293 €-32 476 €109 281 €2 206 €107 075 €
2021113 039 €7 570 €157 972 €34 682 €123 290 €
202077 281 €9 917 €74 484 €27 112 €47 372 €
201959 798 €4 597 €24 940 €17 194 €7 746 €
201812 993 €5 959 €16 840 €12 597 €4 243 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Rekomal Profi s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  4. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  5. administratívne služby
  6. reklamné a marketingové služby
  7. prípravné práce k realizácii stavby
  8. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  9. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  10. výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Štatutárny orgán

  • Jozef ŠipošKonateľ · od 6. decembra 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Rekomal Profi s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1995. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2014

    • Zmena sídla: Nová 18, 900 29 Nová Dedinka
    • Koniec funkcie (konateľ): Tatiana Hlinická
  2. 2013

    • Konateľ: Jozef Šipoš
  3. 2012

    • Zmena obchodného mena na: Rekomal Profi s.r.o.
    • Zmena sídla: Považanova 4, 841 02 Bratislava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Koniec funkcie (konateľ): Július Hadnaď
    • Konateľ: Tatiana Hlinická
  4. 1995

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mestská lekáreň spol. s r.o.
    • Sídlo: Hlavná 14, 927 00 Šaľa
    • Základné imanie: 100 000 Sk
    • Konateľ: Július Hadnaď

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/85239/B.

Časté otázky o firme Rekomal Profi s.r.o.

Aké je IČO firmy Rekomal Profi s.r.o.?

IČO firmy Rekomal Profi s.r.o. je 34128581.

Kde sídli firma Rekomal Profi s.r.o.?

Sídlo firmy Rekomal Profi s.r.o. je Nová 18, 900 29 Nová Dedinka, okres Senec, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Rekomal Profi s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.

Kedy vznikla firma Rekomal Profi s.r.o.?

Firma Rekomal Profi s.r.o. vznikla 5. októbra 1995 a existuje 31 rokov.

Aké je základné imanie firmy Rekomal Profi s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Rekomal Profi s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Šipoš (konateľ).

Aké tržby má Rekomal Profi s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Rekomal Profi s.r.o. tržby 259 765 €, medziročne viac o 43,4 %.

Je Rekomal Profi s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 4 471 €.

Je Rekomal Profi s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Rekomal Profi s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2021012411, platiteľ od 12. decembra 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Rekomal Profi s.r.o. daňovým dlžníkom?

V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 466,67 € (zoznam k 30. septembra 2026).

Menila firma Rekomal Profi s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 10. októbra 2012 (nový názov Rekomal Profi s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 1. februára 2014. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma Rekomal Profi s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 34128581.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou