Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

RENAISSANCE GROUP

RENAISSANCE GROUP je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica (okres Žiar nad Hronom). IČO firmy je 56043694. Vznikla 14. marca 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
56043694
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica
Stav
Aktívna

Je firma RENAISSANCE GROUP spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-69096

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
RENAISSANCE GROUP
Sídlo
Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica
IČO
56043694
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-69096
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
RENAISSANCE GROUP
IČO
56043694
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica
Okres
Žiar nad Hronom
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
14. marca 2024
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-69096
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žiar nad Hronom: 6 899. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 552. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Banskobystrickom kraji: 6 568. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá RENAISSANCE GROUP

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kultúra
  2. publikačná činnosť
  3. šport
  4. vzdelávanie, výchova

Štatutárny orgán

  • Radoslav GajdošIný štatutárny orgán · od 14. marca 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy RENAISSANCE GROUP

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: RENAISSANCE GROUP
    • Sídlo: Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica
    • Iný štatutárny orgán: Radoslav Gajdoš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-69096.

Časté otázky o firme RENAISSANCE GROUP

Aké je IČO firmy RENAISSANCE GROUP?

IČO firmy RENAISSANCE GROUP je 56043694.

Kde sídli firma RENAISSANCE GROUP?

Sídlo firmy RENAISSANCE GROUP je Dolná ulica 96/62, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá RENAISSANCE GROUP?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma RENAISSANCE GROUP?

Firma RENAISSANCE GROUP vznikla 14. marca 2024 a existuje 2 roky.

Kto je štatutárom firmy RENAISSANCE GROUP?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Radoslav Gajdoš (iný štatutárny orgán).

Je RENAISSANCE GROUP platiteľom DPH?

Nie. RENAISSANCE GROUP nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je RENAISSANCE GROUP daňovým dlžníkom?

Nie. RENAISSANCE GROUP nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma RENAISSANCE GROUP názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma RENAISSANCE GROUP aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56043694.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou