Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
RENOSIK CONSULTING s.r.o
RENOSIK CONSULTING s.r.o je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 46813136. Vznikla 6. septembra 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 82 531 € a zisk 5 082 €. Tržby sa medziročne znížili o 41,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 114 982 €, vlastné imanie 34 107 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46813136
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma RENOSIK CONSULTING s.r.o spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/30010/T
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023616474
Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Áno — zverejnené 25. februára 2021
Rok porušenia: 2020.
Daňový dlžník
Áno — 16 165,63 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- RENOSIK CONSULTING s.r.o
- Sídlo
- Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 46813136
- DIČ
- 2023616474
- IČ DPH
- SK2023616474
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/30010/T
Údaje z registra
- Obchodné meno
- RENOSIK CONSULTING s.r.o
- IČO
- 46813136
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 6. septembra 2012
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4312 Zemné práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/30010/T
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Trnavskom kraji: 4 101. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 82 531 € a zisk 5 082 €. Tržby sa medziročne znížili o 41,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 114 982 €, vlastné imanie 34 107 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 531 € | 5 082 € | 114 982 € | 34 107 € | 80 875 € |
| 2024 | 140 070 € | 11 824 € | 120 209 € | 33 012 € | 87 197 € |
| 2023 | 122 411 € | -5 334 € | 104 856 € | 21 187 € | 83 669 € |
| 2022 | 133 228 € | 22 040 € | 74 254 € | 26 741 € | 47 513 € |
| 2021 | 129 836 € | 13 717 € | 92 056 € | 10 010 € | 82 046 € |
| 2020 | 65 201 € | -985 € | 36 395 € | -12 593 € | 48 988 € |
| 2019 | 81 986 € | 2 541 € | 36 012 € | -11 610 € | 47 622 € |
| 2018 | 93 977 € | -18 561 € | 41 374 € | -27 498 € | 68 872 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá RENOSIK CONSULTING s.r.o
Hlavná činnosť · SK NACE
4312 Zemné práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Skladovanie
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie inžinierskych stavieb
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Výkon činnosti stavebného dozoru
Štatutárny orgán
- Beata KissováKonateľ · od 5. januára 2016
- Balázs KovácsKonateľ · od 13. februára 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2018
- Zmena sídla: Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda
- Konateľ: Balázs Kovács
2016
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Karol Kovács
- Konateľ: Beata Kissová
2012
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: RENOSIK CONSULTING s.r.o
- Sídlo: Námestie priateľstva 2171/36, 929 01 Dunajská Streda
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Karol Kovács
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/30010/T.
Časté otázky o firme RENOSIK CONSULTING s.r.o
Aké je IČO firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o?
IČO firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o je 46813136.
Kde sídli firma RENOSIK CONSULTING s.r.o?
Sídlo firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o je Jantárová cesta 1898/77, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá RENOSIK CONSULTING s.r.o?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.
Kedy vznikla firma RENOSIK CONSULTING s.r.o?
Firma RENOSIK CONSULTING s.r.o vznikla 6. septembra 2012 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy RENOSIK CONSULTING s.r.o?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Beata Kissová (konateľ), Balázs Kovács (konateľ).
Aké tržby má RENOSIK CONSULTING s.r.o?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma RENOSIK CONSULTING s.r.o tržby 82 531 €, medziročne menej o 41,1 %.
Je RENOSIK CONSULTING s.r.o zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 5 082 €.
Je RENOSIK CONSULTING s.r.o platiteľom DPH?
Áno. RENOSIK CONSULTING s.r.o je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023616474, platiteľ od 1. júla 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je RENOSIK CONSULTING s.r.o daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 16 165,63 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma RENOSIK CONSULTING s.r.o názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 3. marca 2018. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma RENOSIK CONSULTING s.r.o aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46813136.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- CSA-KA s. r. o.Dunajská Streda
- Gonion Global s. r. o.Hviezdoslavov
- H1, s.r.o.Hviezdoslavov
- InBody4care, s.r.o.Dunajská Streda
- Intellium s. r. o.Hviezdoslavov
- Opti4You, spol. s r.o.Šamorín
- Roland Koller SAFARIS, s.r.o.Šamorín
- WINDOW GLASS CMS, s. r. o.Dunajská Streda
Firmy s podobnou činnosťou
- AI-ELECTRO s.r.o.Elektrická inštalácia
- AKEPS, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- A&R Holding s.r.o.Maľovanie a zasklievanie
- BEM-tech, s.r.o.Inštalácia izolácie
- CSA-KA s. r. o.Murovanie a murárske práce
- ELKOMPLET, s.r.o.Elektrická inštalácia
- KSU s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Leffler - Stav, s.r.o.,Zemné práce