Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

REWER s. r. o.

REWER s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov (okres Bardejov). IČO firmy je 51010852. Vznikla 20. júla 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (2829). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 417 159 € a stratu 51 516 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 36,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 48 235 €, vlastné imanie 49 332 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51010852
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov
Stav
Aktívna

Je firma REWER s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Prešov, Sro/34951/P

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120560024

    Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2017.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
REWER s. r. o.
Sídlo
Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov
IČO
51010852
DIČ
2120560024
IČ DPH
SK2120560024
Zapísaná
Okresný súd Prešov, Sro/34951/P
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
REWER s. r. o.
IČO
51010852
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov
Okres
Bardejov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
20. júla 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
2829 Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/34951/P
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bardejov: 11 733. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 450. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2829) v Prešovskom kraji: 183. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy REWER s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 417 159 € a stratu 51 516 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 36,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 48 235 €, vlastné imanie 49 332 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 31 tis. €'182019: 37 tis. €'192020: 14 tis. €'202021: 78 tis. €'212022: 199 tis. €'222023: 100 tis. €'232024: 305 tis. €'242025: 417 tis. €'25417 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -13 tis. €'182019: -33 tis. €'192020: -30 tis. €'202021: 21 tis. €'212022: -68 tis. €'222023: -80 tis. €'232024: -82 tis. €'242025: -52 tis. €'25-52 tis. €
Finančné údaje firmy REWER s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025417 159 €-51 516 €48 235 €49 332 €-1 097 €
2024305 077 €-82 309 €67 218 €44 848 €22 370 €
2023100 237 €-79 501 €62 746 €-122 843 €185 589 €
2022199 078 €-68 390 €97 120 €-43 343 €140 463 €
202178 156 €21 438 €179 611 €25 047 €154 564 €
202014 430 €-30 103 €20 198 €3 609 €16 589 €
201937 181 €-32 516 €23 380 €-26 288 €49 668 €
201831 322 €-12 728 €10 904 €6 229 €4 675 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá REWER s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

2829 Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 71. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prípravné práce k realizácii stavby
  2. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  3. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  5. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  6. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  7. ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  8. poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  9. počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  10. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  11. vedenie účtovníctva
  12. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  13. inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  14. reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  15. prenájom hnuteľných vecí
Zobraziť ďalších 56 predmetov podnikania
  1. výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  2. výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  3. výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  4. ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  5. informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  6. administratívne služby
  7. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  8. prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  9. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  10. čistiace a upratovacie služby
  11. prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  12. Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  13. Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  14. Výroba potravinárskych výrobkov
  15. Výroba nápojov
  16. Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  17. Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  18. Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  19. Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  20. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  21. Výroba bižutérie a suvenírov
  22. Výroba hudobných nástrojov
  23. Výroba hračiek a hier
  24. Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia
  25. Výroba sviečok a tieniacej techniky
  26. Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  27. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  28. Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  29. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  30. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  31. Prevádzkovanie úschovní
  32. Kuriérske služby
  33. Prevádzkovanie výdajne stravy
  34. Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  35. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  36. Finančný lízing
  37. Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  38. Záložne
  39. Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  40. Faktoring a forfaiting
  41. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  42. Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  43. Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky
  44. Dizajnérske činnosti
  45. Fotografické služby
  46. Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  47. Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  48. Služby požičovní
  49. Informačná činnosť
  50. Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  51. Dopravná zdravotná služba
  52. Poskytovanie sociálnych služieb
  53. Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  54. Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  55. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  56. Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Štatutárny orgán

  • Mgr. PhDr. Jozef HricKonateľ · od 6. októbra 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy REWER s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Monika Labašová
    • Konateľ: Mgr. PhDr. Jozef Hric
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: REWER s. r. o.
    • Sídlo: Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov
    • Základné imanie:
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Konateľ: Mgr. Monika Labašová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/34951/P.

Časté otázky o firme REWER s. r. o.

Aké je IČO firmy REWER s. r. o.?

IČO firmy REWER s. r. o. je 51010852.

Kde sídli firma REWER s. r. o.?

Sídlo firmy REWER s. r. o. je Pod Vinbargom 3572/20, 085 01 Bardejov, okres Bardejov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá REWER s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (2829). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 71.

Kedy vznikla firma REWER s. r. o.?

Firma REWER s. r. o. vznikla 20. júla 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy REWER s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. PhDr. Jozef Hric (konateľ).

Aké tržby má REWER s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma REWER s. r. o. tržby 417 159 €, medziročne viac o 36,7 %.

Je REWER s. r. o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 51 516 €.

Je REWER s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. REWER s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120560024, platiteľ od 1. septembra 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je REWER s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. REWER s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma REWER s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma REWER s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51010852.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou