Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Richard Kmetyo
Richard Kmetyo je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr (okres Nové Zámky). IČO firmy je 52305082. Vznikla 18. marca 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52305082
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr
- Stav
- Aktívna
Je firma Richard Kmetyo spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Nové Zámky, 440-39651
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Richard Kmetyo
- Sídlo
- Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr
- IČO
- 52305082
- Zapísaná
- Okresný úrad Nové Zámky, 440-39651
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Richard Kmetyo
- IČO
- 52305082
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr
- Okres
- Nové Zámky
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 18. marca 2019
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Nové Zámky
- Spisová značka / číslo registrácie
- 440-39651
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Zámky: 22 257. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 523. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5320) v Nitrianskom kraji: 331. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Richard Kmetyo
Hlavná činnosť · SK NACE
5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
Štatutárny orgán
- Richard KmetyoPodnikateľ · od 18. marca 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Richard Kmetyo
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Richard Kmetyo
- Sídlo: Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr
- Podnikateľ: Richard Kmetyo
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Zámky, 440-39651.
Časté otázky o firme Richard Kmetyo
Aké je IČO firmy Richard Kmetyo?
IČO firmy Richard Kmetyo je 52305082.
Kde sídli firma Richard Kmetyo?
Sídlo firmy Richard Kmetyo je Vinohradnícka 1433/16, 941 07 Veľký Kýr, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá Richard Kmetyo?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320).
Kedy vznikla firma Richard Kmetyo?
Firma Richard Kmetyo vznikla 18. marca 2019 a existuje 7 rokov.
Kto je štatutárom firmy Richard Kmetyo?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Richard Kmetyo (podnikateľ).
Je Richard Kmetyo platiteľom DPH?
Nie. Richard Kmetyo nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Richard Kmetyo daňovým dlžníkom?
Nie. Richard Kmetyo nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Richard Kmetyo názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Richard Kmetyo aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52305082.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- €GOLD s. r. o.Šaľa
- 00 s. r. o.Nitra
- 0112358 Equity s. r. o.Nitra
- 1000 Peaks s. r. o.Kolárovo
- 1001 0100 s.r.o.Nitra
- 100matolog, s.r.o.Nitra
- 100 s.r.o.Nitra
- 107, s.r.o.Trávnica
Firmy s podobnou činnosťou
- 100RM s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 1tri1 s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 222 s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 3bodka s.r.oOstatné poštové služby a služby kuriérov
- A3 interiér s. r. o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- A4 plus s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- Aarson s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- ABC BA s. r. o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov