Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Róbert Roguľa
Róbert Roguľa je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Vyšná Voľa 118, 086 21 Vyšná Voľa (okres Bardejov). IČO firmy je 41550501. Vznikla 3. januára 2005, teda pred 21 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: murovanie a murárske práce (4391). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 41550501
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Vyšná Voľa 118, 086 21 Vyšná Voľa
- Stav
- Aktívna
Je firma Róbert Roguľa spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Bardejov, 760-10701
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Róbert Roguľa
- Sídlo
- Vyšná Voľa 118, 086 21 Vyšná Voľa
- IČO
- 41550501
- Zapísaná
- Okresný úrad Bardejov, 760-10701
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Róbert Roguľa
- IČO
- 41550501
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Vyšná Voľa 118, 086 21 Vyšná Voľa
- Okres
- Bardejov
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 3. januára 2005
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4391 Murovanie a murárske práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Bardejov
- Spisová značka / číslo registrácie
- 760-10701
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bardejov: 11 733. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 549. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4391) v Prešovskom kraji: 1 399. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Róbert Roguľa
Hlavná činnosť · SK NACE
4391 Murovanie a murárske práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Murárstvo
Štatutárny orgán
- Róbert RoguľaPodnikateľ · od 3. januára 2005
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Róbert Roguľa
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Zmena sídla: 118, 086 21 Vyšná Voľa
2005
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Róbert Roguľa
- Sídlo: 43, 086 21 Vyšná Voľa
- Podnikateľ: Róbert Roguľa
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bardejov, 760-10701.
Časté otázky o firme Róbert Roguľa
Aké je IČO firmy Róbert Roguľa?
IČO firmy Róbert Roguľa je 41550501.
Kde sídli firma Róbert Roguľa?
Sídlo firmy Róbert Roguľa je Vyšná Voľa 118, 086 21 Vyšná Voľa, okres Bardejov, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá Róbert Roguľa?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je murovanie a murárske práce (4391). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Róbert Roguľa?
Firma Róbert Roguľa vznikla 3. januára 2005 a existuje 21 rokov.
Kto je štatutárom firmy Róbert Roguľa?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Róbert Roguľa (podnikateľ).
Je Róbert Roguľa platiteľom DPH?
Nie. Róbert Roguľa nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.
Je Róbert Roguľa daňovým dlžníkom?
Nie. Róbert Roguľa nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Róbert Roguľa názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 7. januára 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Róbert Roguľa aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 41550501.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie