Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Roland Šándor STOL - ROL

Roland Šándor STOL - ROL je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany (okres Nitra). IČO firmy je 40235106. Vznikla 1. júla 2002, teda pred 24 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: stolárske práce (4332). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
40235106
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany
Stav
Aktívna

Je firma Roland Šándor STOL - ROL spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nitra, 403-21856

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Roland Šándor STOL - ROL
Sídlo
Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany
IČO
40235106
Zapísaná
Okresný úrad Nitra, 403-21856
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Roland Šándor STOL - ROL
IČO
40235106
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany
Okres
Nitra
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
1. júla 2002
Hlavná činnosť (SK NACE)
4332 Stolárske práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nitra
Spisová značka / číslo registrácie
403-21856
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 167. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 464. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4332) v Nitrianskom kraji: 564. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 40235106.

Čím sa zaoberá Roland Šándor STOL - ROL

Hlavná činnosť · SK NACE

4332 Stolárske práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Stolárska výroba
  2. Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)
  3. Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
  4. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  5. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva

Štatutárny orgán

  • Roland ŠándorPodnikateľ · od 1. júla 2002

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Roland Šándor STOL - ROL

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2002. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Zmena sídla: Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany
  2. 2002

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Roland Šándor STOL - ROL
    • Sídlo: Jókelová záhrada 501, 951 78 Kolíňany
    • Podnikateľ: Roland Šándor

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nitra, 403-21856.

Časté otázky o firme Roland Šándor STOL - ROL

Aké je IČO firmy Roland Šándor STOL - ROL?

IČO firmy Roland Šándor STOL - ROL je 40235106.

Kde sídli firma Roland Šándor STOL - ROL?

Sídlo firmy Roland Šándor STOL - ROL je Kodályova ulica 613/951, 951 78 Kolíňany, okres Nitra, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Roland Šándor STOL - ROL?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je stolárske práce (4332). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Roland Šándor STOL - ROL?

Firma Roland Šándor STOL - ROL vznikla 1. júla 2002 a existuje 24 rokov.

Kto je štatutárom firmy Roland Šándor STOL - ROL?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Roland Šándor (podnikateľ).

Je Roland Šándor STOL - ROL platiteľom DPH?

Nie. Roland Šándor STOL - ROL nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Roland Šándor STOL - ROL daňovým dlžníkom?

Nie. Roland Šándor STOL - ROL nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Roland Šándor STOL - ROL názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 29. júla 2016. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Roland Šándor STOL - ROL aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40235106.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou