Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

S1 s.r.o.

S1 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište (okres Trebišov). IČO firmy je 47522453. Vznikla 30. októbra 2013, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 710 598 € a zisk 553 805 €. Tržby sa medziročne znížili o 4,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 952 626 €, vlastné imanie 4 075 925 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47522453
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište
Stav
Aktívna

Je firma S1 s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/34126/V

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023912297

    Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2014.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Áno — 2 021 744,84 €

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
S1 s.r.o.
Sídlo
Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište
IČO
47522453
DIČ
2023912297
IČ DPH
SK2023912297
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/34126/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
S1 s.r.o.
IČO
47522453
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište
Okres
Trebišov
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
30. októbra 2013
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/34126/V
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trebišov: 9 970. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 732. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Košickom kraji: 1 040. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy S1 s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 710 598 € a zisk 553 805 €. Tržby sa medziročne znížili o 4,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 952 626 €, vlastné imanie 4 075 925 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 747 tis. €'182019: 747 tis. €'192020: 747 tis. €'202021: 747 tis. €'212022: 747 tis. €'222023: 747 tis. €'232024: 744 tis. €'242025: 711 tis. €'25711 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 474 tis. €'182019: 575 tis. €'192020: 573 tis. €'202021: 581 tis. €'212022: 37 tis. €'222023: 583 tis. €'232024: 581 tis. €'242025: 554 tis. €'25554 tis. €
Finančné údaje firmy S1 s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025710 598 €553 805 €5 952 626 €4 075 925 €1 876 701 €
2024744 286 €580 548 €5 178 196 €3 522 121 €1 656 075 €
2023747 348 €582 941 €4 376 513 €2 941 573 €1 434 940 €
2022747 348 €36 774 €3 571 315 €2 244 182 €1 327 133 €
2021747 348 €580 665 €3 319 552 €2 207 408 €1 112 144 €
2020747 348 €572 969 €2 514 329 €1 626 742 €887 587 €
2019747 348 €574 548 €1 709 965 €1 053 779 €656 186 €
2018747 348 €473 731 €966 211 €479 231 €486 980 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá S1 s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 22. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  2. prenájom hnuteľných vecí
  3. prípravné práce k realizácii stavby
  4. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  5. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  6. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  7. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  8. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  9. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  10. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  11. skladovanie
  12. počítačové služby
  13. služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  14. administratívne služby
  15. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zobraziť ďalších 7 predmetov podnikania
  1. prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  2. organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  3. čistiace a upratovacie služby
  4. prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  5. reklamné a marketingové služby
  6. prieskum trhu a verejnej mienky
  7. vykonávamie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Štatutárny orgán

  • Beáta PandováKonateľ · od 30. októbra 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy S1 s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: S1 s.r.o.
    • Sídlo: Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Beáta Pandová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/34126/V.

Časté otázky o firme S1 s.r.o.

Aké je IČO firmy S1 s.r.o.?

IČO firmy S1 s.r.o. je 47522453.

Kde sídli firma S1 s.r.o.?

Sídlo firmy S1 s.r.o. je Lúčna 379, 076 01 Zemplínske Hradište, okres Trebišov, Košický kraj.

Čím sa zaoberá S1 s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 22.

Kedy vznikla firma S1 s.r.o.?

Firma S1 s.r.o. vznikla 30. októbra 2013 a existuje 12 rokov.

Aké je základné imanie firmy S1 s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy S1 s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Beáta Pandová (konateľ).

Aké tržby má S1 s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma S1 s.r.o. tržby 710 598 €, medziročne menej o 4,5 %.

Je S1 s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 553 805 €.

Je S1 s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. S1 s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023912297, platiteľ od 1. februára 2014. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je S1 s.r.o. daňovým dlžníkom?

V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 2 021 744,84 € (zoznam k 30. septembra 2026).

Menila firma S1 s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma S1 s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47522453.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou