Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ŠBK Spišská Nová Ves
ŠBK Spišská Nová Ves je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves (okres Spišská Nová Ves). IČO firmy je 42409781. Vznikla 17. júla 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 42409781
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves
- Stav
- Aktívna
Je firma ŠBK Spišská Nová Ves spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-46466
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ŠBK Spišská Nová Ves
- Sídlo
- Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves
- IČO
- 42409781
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-46466
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ŠBK Spišská Nová Ves
- IČO
- 42409781
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves
- Okres
- Spišská Nová Ves
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 17. júla 2015
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9312 Činnosti športových klubov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-46466
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Spišská Nová Ves: 11 357. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 882. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Košickom kraji: 1 758. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 42409781.
Čím sa zaoberá ŠBK Spišská Nová Ves
Hlavná činnosť · SK NACE
9312 Činnosti športových klubov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kluby
Štatutárny orgán
- Juraj JurčišinIný štatutárny orgán · od 28. júla 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ŠBK Spišská Nová Ves
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Iný štatutárny orgán: Juraj Jurčišin
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ŠBK Spišská Nová Ves
- Sídlo: Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-46466.
Časté otázky o firme ŠBK Spišská Nová Ves
Aké je IČO firmy ŠBK Spišská Nová Ves?
IČO firmy ŠBK Spišská Nová Ves je 42409781.
Kde sídli firma ŠBK Spišská Nová Ves?
Sídlo firmy ŠBK Spišská Nová Ves je Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves, Košický kraj.
Čím sa zaoberá ŠBK Spišská Nová Ves?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma ŠBK Spišská Nová Ves?
Firma ŠBK Spišská Nová Ves vznikla 17. júla 2015 a existuje 11 rokov.
Kto je štatutárom firmy ŠBK Spišská Nová Ves?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Juraj Jurčišin (iný štatutárny orgán).
Je ŠBK Spišská Nová Ves platiteľom DPH?
Nie. ŠBK Spišská Nová Ves nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je ŠBK Spišská Nová Ves daňovým dlžníkom?
Nie. ŠBK Spišská Nová Ves nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ŠBK Spišská Nová Ves názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma ŠBK Spišská Nová Ves aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 42409781.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- BK 04 AC LB Spišská Nová VesIČO 35562048
- Mestský šachový klub Spišská Nová VesIČO 35561777
- Olympijský klub SpišIČO 35541598
- Spišský oblastný futbalový zväzIČO 35563524
- Správa telovýchovných zariadeníIČO 35514035
- VIA develop s. r. o.IČO 47134453
- Volejbalový klub Spišská Nová Ves, o. z.IČO 31992927
- Športový klub FbK Kométa Spišská Nová VesIČO 42239818
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- $OKOLOV V.B s. r. o.Čečejovce
- 000 s. r. o.Košice - mestská časť Juh
- 00’s ART WAVEKošice - mestská časť Sever
- 098 Services s. r. o.Slovenské Nové Mesto
- 099 s. r. o.Trebišov
- 0db Works s.r.o.Čečejovce
- 0xAD2020, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiKošice - mestská časť Juh
Firmy s podobnou činnosťou
- 0100 Conferences, s.r.o.Prevádzka športových zariadení
- 10th SFG ODA015 BERNOLÁKOVOČinnosti športových klubov
- 123 Hokej sport Sk, s. r. o.Činnosti fitnes centier
- 1970, s.r.o.Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
- 1. ABC NitraČinnosti športových klubov
- 1. AHC Zlaté MoravceČinnosti športových klubov
- 1. Atletický klub HumennéČinnosti športových klubov
- 1. Basket klub dievčat MichalovceČinnosti športových klubov