Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Silio, s. r. o.

Silio, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica (okres Bratislava IV). IČO firmy je 52422194. Vznikla 15. júna 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: administratívne a pomocné činnosti (8210). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 98 435 € a zisk 37 679 €. Tržby sa medziročne znížili o 7,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 120 412 €, vlastné imanie 113 315 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52422194
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Stav
Aktívna

Je firma Silio, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/138214/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121082084

    Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2020.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Silio, s. r. o.
Sídlo
Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
IČO
52422194
DIČ
2121082084
IČ DPH
SK2121082084
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/138214/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Silio, s. r. o.
IČO
52422194
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Okres
Bratislava IV
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
15. júna 2019
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/138214/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava IV: 22 419. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 969. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8210) v Bratislavskom kraji: 7 299. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Silio, s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 98 435 € a zisk 37 679 €. Tržby sa medziročne znížili o 7,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 120 412 €, vlastné imanie 113 315 €.

Tržby (čistý obrat)
2019: 28 tis. €'192020: 70 tis. €'202021: 75 tis. €'212022: 78 tis. €'222023: 85 tis. €'232024: 106 tis. €'242025: 98 tis. €'2598 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2019: 8 tis. €'192020: 34 tis. €'202021: 20 tis. €'212022: 17 tis. €'222023: 18 tis. €'232024: 15 tis. €'242025: 38 tis. €'2538 tis. €
Finančné údaje firmy Silio, s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202598 435 €37 679 €120 412 €113 315 €7 097 €
2024106 202 €14 850 €82 595 €75 636 €6 959 €
202385 266 €18 136 €70 989 €60 786 €10 203 €
202278 274 €17 321 €50 201 €42 650 €7 551 €
202174 764 €19 829 €53 609 €25 329 €28 280 €
202070 039 €34 153 €47 359 €47 298 €61 €
201927 624 €8 145 €15 490 €13 145 €2 345 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Silio, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8210 Administratívne a pomocné činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  3. Administratívne služby
  4. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  5. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  7. Prenájom hnuteľných vecí
  8. Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Štatutárny orgán

  • Ing. Peter DankoKonateľ · od 15. júna 2019

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Silio, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Silio, s. r. o.
    • Sídlo: Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Peter Danko

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/138214/B.

Časté otázky o firme Silio, s. r. o.

Aké je IČO firmy Silio, s. r. o.?

IČO firmy Silio, s. r. o. je 52422194.

Kde sídli firma Silio, s. r. o.?

Sídlo firmy Silio, s. r. o. je Chvojnícka 48, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Silio, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je administratívne a pomocné činnosti (8210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma Silio, s. r. o.?

Firma Silio, s. r. o. vznikla 15. júna 2019 a existuje 7 rokov.

Aké je základné imanie firmy Silio, s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Silio, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Danko (konateľ).

Aké tržby má Silio, s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Silio, s. r. o. tržby 98 435 €, medziročne menej o 7,3 %.

Je Silio, s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 37 679 €.

Je Silio, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. Silio, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121082084, platiteľ od 1. apríla 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Silio, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Silio, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Silio, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Silio, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52422194.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou