Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Slovakia Crane System s.r.o.
Slovakia Crane System s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom (okres Prievidza). IČO firmy je 51484790. Vznikla 28. marca 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (2829). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 51484790
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
- Stav
- Aktívna
Je firma Slovakia Crane System s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/38803/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120725827
Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2019.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Slovakia Crane System s.r.o.
- Sídlo
- Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
- IČO
- 51484790
- DIČ
- 2120725827
- IČ DPH
- SK2120725827
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/38803/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Slovakia Crane System s.r.o.
- IČO
- 51484790
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
- Okres
- Prievidza
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 28. marca 2018
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2829 Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/38803/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 150. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 852. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2829) v Trenčianskom kraji: 199. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 51484790.
Čím sa zaoberá Slovakia Crane System s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2829 Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Štatutárny orgán
- Konstantin KolesnikovKonateľ · od 1. júla 2018
- Kristina KolesnikovaKonateľ · od 16. januára 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Slovakia Crane System s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Koniec funkcie (konateľ): Danil Kolesnikov
- Koniec funkcie (konateľ): Elena Golovenko
- Konateľ: Kristina Kolesnikova
2025
- Zmena sídla: Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
2024
- Koniec funkcie (konateľ): Anton Kuvshinnikov
2022
- Konateľ: Danil Kolesnikov
Zobraziť staršie záznamy (11)
2019
- Konateľ: Elena Golovenko
2018
- Zmena sídla: Max Brose II. 1917, 971 01 Prievidza
- Koniec funkcie (konateľ): Sviatlana Ivanova
- Konateľ: Konstantin Kolesnikov
- Konateľ: Anton Kuvshinnikov
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Slovakia Crane System s.r.o.
- Sídlo: Špitálska 53, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Sviatlana Ivanova
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/38803/R.
Časté otázky o firme Slovakia Crane System s.r.o.
Aké je IČO firmy Slovakia Crane System s.r.o.?
IČO firmy Slovakia Crane System s.r.o. je 51484790.
Kde sídli firma Slovakia Crane System s.r.o.?
Sídlo firmy Slovakia Crane System s.r.o. je Púpavová 477/11, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Slovakia Crane System s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (2829). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.
Kedy vznikla firma Slovakia Crane System s.r.o.?
Firma Slovakia Crane System s.r.o. vznikla 28. marca 2018 a existuje 8 rokov.
Aké je základné imanie firmy Slovakia Crane System s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Slovakia Crane System s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Konstantin Kolesnikov (konateľ), Kristina Kolesnikova (konateľ).
Je Slovakia Crane System s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Slovakia Crane System s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120725827, platiteľ od 1. apríla 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Slovakia Crane System s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Slovakia Crane System s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Slovakia Crane System s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 1. februára 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 10 zmien.
Je firma Slovakia Crane System s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51484790.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 25 COFFEE ROASTERS s. r. o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- 3Dsight s. r. o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- 3T, s.r.o.Výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov
- 4 Cubes Energy, s. r. o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- 4Dustry s.r.o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- 4Spolok, s.r.o.Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.
- 911 Group s.r.o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- 99 Tech all s. r. o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.