Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

SlovStavba 2017 s.r.o.

SlovStavba 2017 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 51250683. Vznikla 16. decembra 2017, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 70 572 € a zisk 4 234 €. Tržby sa medziročne znížili o 28,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 121 185 €, vlastné imanie 51 017 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51250683
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Stav
Aktívna

Je firma SlovStavba 2017 s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/124681/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120645527

    Registrácia §4, platiteľ od 5. decembra 2018.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Áno — 892,81 €

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
SlovStavba 2017 s.r.o.
Sídlo
Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
IČO
51250683
DIČ
2120645527
IČ DPH
SK2120645527
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/124681/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
SlovStavba 2017 s.r.o.
IČO
51250683
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Okres
Bratislava I
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
16. decembra 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/124681/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Bratislavskom kraji: 6 155. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy SlovStavba 2017 s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 70 572 € a zisk 4 234 €. Tržby sa medziročne znížili o 28,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 121 185 €, vlastné imanie 51 017 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 54 tis. €'182019: 38 tis. €'192020: 66 tis. €'202021: 65 tis. €'212022: 63 tis. €'222023: 31 tis. €'232024: 99 tis. €'242025: 71 tis. €'2571 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 40 tis. €'182019: 11 tis. €'192020: 13 tis. €'202021: 27 tis. €'212022: 15 tis. €'222023: -3 tis. €'232024: 2 tis. €'242025: 4 tis. €'254 tis. €
Finančné údaje firmy SlovStavba 2017 s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202570 572 €4 234 €121 185 €51 017 €70 168 €
202498 719 €2 087 €142 230 €46 783 €95 447 €
202330 679 €-2 682 €100 804 €44 697 €56 107 €
202263 270 €14 745 €104 770 €47 379 €57 391 €
202165 133 €27 134 €82 213 €32 634 €49 579 €
202066 275 €13 264 €96 515 €58 339 €38 176 €
201937 505 €10 575 €93 296 €55 650 €37 646 €
201854 329 €40 075 €76 203 €45 075 €31 128 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá SlovStavba 2017 s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 21. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Prípravné práce k realizácii stavby
  2. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  5. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  7. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  8. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  9. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  10. Administratívne služby
  11. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  12. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  13. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  14. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  15. Kuriérske služby
Zobraziť ďalších 6 predmetov podnikania
  1. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  2. Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  3. Dizajnérske činnosti
  4. Informačná činnosť
  5. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  6. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Štatutárny orgán

  • Volodymyr ZamshevKonateľ · od 14. júna 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy SlovStavba 2017 s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  2. 2024

    • Zmena sídla: Obchodná 10, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  3. 2023

    • Koniec funkcie (konateľ): Halyna Dubyna
  4. 2020

    • Koniec funkcie (konateľ): Maksym Inshakov
    • Zmena sídla: Ligurčeková 8, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Zobraziť staršie záznamy (8)
  1. 2018

    • Konateľ: Halyna Dubyna
    • Konateľ: Volodymyr Zamshev
  2. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: SlovStavba 2017 s.r.o.
    • Sídlo: Svornosti 43, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Maksym Inshakov

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/124681/B.

Časté otázky o firme SlovStavba 2017 s.r.o.

Aké je IČO firmy SlovStavba 2017 s.r.o.?

IČO firmy SlovStavba 2017 s.r.o. je 51250683.

Kde sídli firma SlovStavba 2017 s.r.o.?

Sídlo firmy SlovStavba 2017 s.r.o. je Obchodná 4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá SlovStavba 2017 s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 21.

Kedy vznikla firma SlovStavba 2017 s.r.o.?

Firma SlovStavba 2017 s.r.o. vznikla 16. decembra 2017 a existuje 8 rokov.

Aké je základné imanie firmy SlovStavba 2017 s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy SlovStavba 2017 s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Volodymyr Zamshev (konateľ).

Aké tržby má SlovStavba 2017 s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma SlovStavba 2017 s.r.o. tržby 70 572 €, medziročne menej o 28,5 %.

Je SlovStavba 2017 s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 4 234 €.

Je SlovStavba 2017 s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. SlovStavba 2017 s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120645527, platiteľ od 5. decembra 2018. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je SlovStavba 2017 s.r.o. daňovým dlžníkom?

V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 892,81 € (zoznam k 30. septembra 2026).

Menila firma SlovStavba 2017 s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 17. júla 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma SlovStavba 2017 s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51250683.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou