Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Soft Capital s.r.o.

Soft Capital s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Kurská 852/24, 040 22 Košice. IČO firmy je 45364923. Vznikla 4. februára 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: maloobchod s ostatným novým tovarom (4778). Základné imanie zapísané v registri je 6 700,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
45364923
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Kurská 852/24, 040 22 Košice
Stav
Aktívna

Je firma Soft Capital s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/25040/V

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022963107

    Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2011.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Soft Capital s.r.o.
Sídlo
Kurská 852/24, 040 22 Košice
IČO
45364923
DIČ
2022963107
IČ DPH
SK2022963107
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/25040/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Soft Capital s.r.o.
IČO
45364923
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Kurská 852/24, 040 22 Košice
Dátum vzniku
4. februára 2010
Základné imanie
6 700,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4778 Maloobchod s ostatným novým tovarom
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/25040/V
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45364923.

Čím sa zaoberá Soft Capital s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4778 Maloobchod s ostatným novým tovarom

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prenájom hnuteľných vecí
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  5. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  6. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  7. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  8. prevádzkovanie nevýherných automatov a nevýherných hier
  9. čistiace a upratovacie služby
  10. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  11. Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  12. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Štatutárny orgán

  • Ing. Viliam ValušKonateľ · od 28. novembra 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Soft Capital s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Koniec funkcie (konateľ): Zuzana Valušová
    • Konateľ: Ing. Viliam Valuš
  2. 2015

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Viliam Valuš
    • Konateľ: Zuzana Valušová
  3. 2010

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Soft Capital s.r.o.
    • Sídlo: Kurská 852/24, 040 22 Košice
    • Základné imanie: 6 700,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Viliam Valuš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 700,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/25040/V.

Časté otázky o firme Soft Capital s.r.o.

Aké je IČO firmy Soft Capital s.r.o.?

IČO firmy Soft Capital s.r.o. je 45364923.

Kde sídli firma Soft Capital s.r.o.?

Sídlo firmy Soft Capital s.r.o. je Kurská 852/24, 040 22 Košice.

Čím sa zaoberá Soft Capital s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je maloobchod s ostatným novým tovarom (4778). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.

Kedy vznikla firma Soft Capital s.r.o.?

Firma Soft Capital s.r.o. vznikla 4. februára 2010 a existuje 16 rokov.

Aké je základné imanie firmy Soft Capital s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 700,00 €.

Kto je štatutárom firmy Soft Capital s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Viliam Valuš (konateľ).

Je Soft Capital s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Soft Capital s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022963107, platiteľ od 1. februára 2011. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Soft Capital s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Soft Capital s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Soft Capital s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma Soft Capital s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45364923.

Firmy s podobnou činnosťou