Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Sovie hniezdo s.r.o.

Sovie hniezdo s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica (okres Banská Štiavnica). IČO firmy je 50327119. Vznikla 15. júna 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50327119
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica
Stav
Aktívna

Je firma Sovie hniezdo s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/30052/S

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120318332

    Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2020.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Sovie hniezdo s.r.o.
Sídlo
Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica
IČO
50327119
DIČ
2120318332
IČ DPH
SK2120318332
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/30052/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Sovie hniezdo s.r.o.
IČO
50327119
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica
Okres
Banská Štiavnica
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
15. júna 2016
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/30052/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Štiavnica: 2 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 828. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6831) v Banskobystrickom kraji: 657. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50327119.

Čím sa zaoberá Sovie hniezdo s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  5. Reklamné a marketingové služby
  6. Prieskum trhu a verejnej mienky
  7. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  8. Prenájom hnuteľných vecí
  9. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. Administratívne služby
  11. Čistiace a upratovacie služby
  12. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  13. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  14. Prípravné práce k realizácii stavby
  15. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Ivan CelderKonateľ · od 15. júna 2016
  • JUDr. Diana CelderováKonateľ · od 15. júna 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Sovie hniezdo s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Sovie hniezdo s.r.o.
    • Sídlo: Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ivan Celder
    • Konateľ: JUDr. Diana Celderová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/30052/S.

Časté otázky o firme Sovie hniezdo s.r.o.

Aké je IČO firmy Sovie hniezdo s.r.o.?

IČO firmy Sovie hniezdo s.r.o. je 50327119.

Kde sídli firma Sovie hniezdo s.r.o.?

Sídlo firmy Sovie hniezdo s.r.o. je Andreja Kmeťa 120/8, 969 01 Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Sovie hniezdo s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.

Kedy vznikla firma Sovie hniezdo s.r.o.?

Firma Sovie hniezdo s.r.o. vznikla 15. júna 2016 a existuje 10 rokov.

Aké je základné imanie firmy Sovie hniezdo s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Sovie hniezdo s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ivan Celder (konateľ), JUDr. Diana Celderová (konateľ).

Je Sovie hniezdo s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Sovie hniezdo s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120318332, platiteľ od 1. apríla 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Sovie hniezdo s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Sovie hniezdo s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Sovie hniezdo s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma Sovie hniezdo s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50327119.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou