Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Spoločenstvo bytového domu 154
Spoločenstvo bytového domu 154 je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom Istebné 154, 027 53 Istebné (okres Dolný Kubín). IČO firmy je 37903756. Vznikla 25. augusta 2003, teda pred 23 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 37903756
- Právna forma
- Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
- Sídlo
- Istebné 154, 027 53 Istebné
- Stav
- Aktívna
Je firma Spoločenstvo bytového domu 154 spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Žilina, DK-04/2003
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Spoločenstvo bytového domu 154
- Sídlo
- Istebné 154, 027 53 Istebné
- IČO
- 37903756
- Zapísaná
- Okresný úrad Žilina, DK-04/2003
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Spoločenstvo bytového domu 154
- IČO
- 37903756
- Právna forma
- Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
- Sídlo
- Istebné 154, 027 53 Istebné
- Okres
- Dolný Kubín
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 25. augusta 2003
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- DK-04/2003
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dolný Kubín: 6 747. Z nich s právnou formou spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.: 34. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6832) v Žilinskom kraji: 1 700. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37903756.
Čím sa zaoberá Spoločenstvo bytového domu 154
Hlavná činnosť · SK NACE
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Štatutárny orgán
- Ján BockoPredseda · od 12. novembra 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Spoločenstvo bytového domu 154
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2003. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2018
- Predseda: Ján Bocko
- Koniec funkcie (predseda): Ján Priehradný
2017
- Predseda: Ján Priehradný
- Koniec funkcie (predseda): Juraj Kováč
2014
- Predseda: Juraj Kováč
- Koniec funkcie (predseda): Zdenka Horniačeková
2007
- Koniec funkcie (predseda): Róbert Hucko
- Predseda: Zdenka Horniačeková
Zobraziť staršie záznamy (7)
2006
- Zmena obchodného mena na: Spoločenstvo bytového domu 154
- Koniec funkcie (predseda): Ján Bocko
- Predseda: Róbert Hucko
2003
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: „Spoločenstvo bytového domu 154"
- Sídlo: 154, 027 53 Istebné
- Predseda: Ján Bocko
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žilina, DK-04/2003.
Časté otázky o firme Spoločenstvo bytového domu 154
Aké je IČO firmy Spoločenstvo bytového domu 154?
IČO firmy Spoločenstvo bytového domu 154 je 37903756.
Kde sídli firma Spoločenstvo bytového domu 154?
Sídlo firmy Spoločenstvo bytového domu 154 je Istebné 154, 027 53 Istebné, okres Dolný Kubín, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Spoločenstvo bytového domu 154?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832).
Kedy vznikla firma Spoločenstvo bytového domu 154?
Firma Spoločenstvo bytového domu 154 vznikla 25. augusta 2003 a existuje 23 rokov.
Kto je štatutárom firmy Spoločenstvo bytového domu 154?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Bocko (predseda).
Je Spoločenstvo bytového domu 154 platiteľom DPH?
Nie. Spoločenstvo bytového domu 154 nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Spoločenstvo bytového domu 154 daňovým dlžníkom?
Nie. Spoločenstvo bytového domu 154 nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Spoločenstvo bytového domu 154 názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 12. septembra 2006 (nový názov Spoločenstvo bytového domu 154). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 11 zmien.
Je firma Spoločenstvo bytového domu 154 aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37903756.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- $OKOLOV V.B s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- €GOLD s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 0112358 property s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 098 Services s. r. o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 10Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 1000 Realít BA, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 Realít EU, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 realít +, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností