Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom Václavského 363, 068 01 Medzilaborce (okres Medzilaborce). IČO firmy je 51652358. Vznikla 25. marca 1999, teda pred 27 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
51652358
Právna forma
Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
Sídlo
Václavského 363, 068 01 Medzilaborce
Stav
Aktívna

Je firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 21-ME

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363
Sídlo
Václavského 363, 068 01 Medzilaborce
IČO
51652358
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 21-ME
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363
IČO
51652358
Právna forma
Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
Sídlo
Václavského 363, 068 01 Medzilaborce
Okres
Medzilaborce
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
25. marca 1999
Hlavná činnosť (SK NACE)
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
21-ME
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Medzilaborce: 1 471. Z nich s právnou formou spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.: 37. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6832) v Prešovskom kraji: 1 931. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 51652358.

Čím sa zaoberá Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363

Hlavná činnosť · SK NACE

6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

Štatutárny orgán

  • Anna Turoková - HetešováPredseda · od 25. marca 1999

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1999. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1999

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363
    • Sídlo: Václavského 363, 068 01 Medzilaborce
    • Predseda: Anna Turoková - Hetešová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 21-ME.

Časté otázky o firme Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363

Aké je IČO firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363?

IČO firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 je 51652358.

Kde sídli firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363?

Sídlo firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 je Václavského 363, 068 01 Medzilaborce, okres Medzilaborce, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832).

Kedy vznikla firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363?

Firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 vznikla 25. marca 1999 a existuje 27 rokov.

Kto je štatutárom firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Anna Turoková - Hetešová (predseda).

Je Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 platiteľom DPH?

Nie. Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 daňovým dlžníkom?

Nie. Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici Václavského č. 363 aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51652358.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou