Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Štefan Nemeš ml.

Štefan Nemeš ml. je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany (okres Sabinov). IČO firmy je 51149923. Vznikla 1. októbra 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51149923
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany
Stav
Aktívna

Je firma Štefan Nemeš ml. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 750-49439

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Štefan Nemeš ml.
Sídlo
Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany
IČO
51149923
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 750-49439
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Štefan Nemeš ml.
IČO
51149923
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany
Okres
Sabinov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
1. októbra 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
750-49439
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Sabinov: 8 398. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 692. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Prešovskom kraji: 10 552. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Štefan Nemeš ml.

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Prípravné práce k realizácii stavby
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok

Štatutárny orgán

  • Štefan NemešPodnikateľ · od 1. októbra 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Štefan Nemeš ml.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Štefan Nemeš ml.
    • Sídlo: Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany
    • Podnikateľ: Štefan Nemeš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 750-49439.

Časté otázky o firme Štefan Nemeš ml.

Aké je IČO firmy Štefan Nemeš ml.?

IČO firmy Štefan Nemeš ml. je 51149923.

Kde sídli firma Štefan Nemeš ml.?

Sídlo firmy Štefan Nemeš ml. je Štúrova 1291/37A, 082 71 Lipany, okres Sabinov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Štefan Nemeš ml.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Štefan Nemeš ml.?

Firma Štefan Nemeš ml. vznikla 1. októbra 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Štefan Nemeš ml.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Štefan Nemeš (podnikateľ).

Je Štefan Nemeš ml. platiteľom DPH?

Nie. Štefan Nemeš ml. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Štefan Nemeš ml. daňovým dlžníkom?

Nie. Štefan Nemeš ml. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Štefan Nemeš ml. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Štefan Nemeš ml. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51149923.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou