Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Strategic Analysis s. r. o.

Strategic Analysis s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka (okres Bratislava V). IČO firmy je 52943691. Vznikla 22. februára 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 23 740 € a stratu 3 729 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 149,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 10 739 €, vlastné imanie 9 717 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52943691
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Stav
Aktívna

Je firma Strategic Analysis s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/180257/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121186815

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Strategic Analysis s. r. o.
Sídlo
Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
IČO
52943691
DIČ
2121186815
IČ DPH
SK2121186815
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/180257/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Strategic Analysis s. r. o.
IČO
52943691
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Okres
Bratislava V
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
22. februára 2020
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/180257/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava V: 29 437. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 12 631. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Bratislavskom kraji: 14 075. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Strategic Analysis s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 23 740 € a stratu 3 729 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 149,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 10 739 €, vlastné imanie 9 717 €.

Tržby (čistý obrat)
2020: 11 tis. €'202021: 31 tis. €'212022: 14 tis. €'222023: 10 tis. €'232024: 10 tis. €'242025: 24 tis. €'2524 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2020: -4 tis. €'202021: -1 tis. €'212022: -19 tis. €'222023: -29 tis. €'232024: -24 tis. €'242025: -4 tis. €'25-4 tis. €
Finančné údaje firmy Strategic Analysis s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202523 740 €-3 729 €10 739 €9 717 €1 022 €
20249 529 €-23 807 €9 462 €3 447 €6 015 €
202310 367 €-28 844 €7 922 €2 254 €5 668 €
202214 185 €-18 531 €6 772 €6 098 €674 €
202130 707 €-1 330 €5 297 €4 629 €668 €
202010 620 €-4 041 €1 660 €959 €701 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Strategic Analysis s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  2. Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  3. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  4. Administratívne služby
  5. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  6. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Štatutárny orgán

  • Mgr. Ján CingelKonateľ · od 22. februára 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Strategic Analysis s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
  2. 2025

    • Zmena sídla: Račianska 1572/72, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 2020

    • Zmena sídla: Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Strategic Analysis s. r. o.
    • Sídlo: Veľká okružná 17, 010 01 Žilina
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Mgr. Ján Cingel

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/180257/B.

Časté otázky o firme Strategic Analysis s. r. o.

Aké je IČO firmy Strategic Analysis s. r. o.?

IČO firmy Strategic Analysis s. r. o. je 52943691.

Kde sídli firma Strategic Analysis s. r. o.?

Sídlo firmy Strategic Analysis s. r. o. je Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Strategic Analysis s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.

Kedy vznikla firma Strategic Analysis s. r. o.?

Firma Strategic Analysis s. r. o. vznikla 22. februára 2020 a existuje 6 rokov.

Aké je základné imanie firmy Strategic Analysis s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Strategic Analysis s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Ján Cingel (konateľ).

Aké tržby má Strategic Analysis s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Strategic Analysis s. r. o. tržby 23 740 €, medziročne viac o 149,1 %.

Je Strategic Analysis s. r. o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 3 729 €.

Je Strategic Analysis s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. Strategic Analysis s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121186815. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Strategic Analysis s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Strategic Analysis s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Strategic Analysis s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 13. augusta 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Strategic Analysis s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52943691.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou