Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Študentský parlament mesta Senica
Študentský parlament mesta Senica je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Sadová 646/8, 905 01 Senica (okres Senica). IČO firmy je 52861422. Vznikla 2. decembra 2019, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52861422
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Sadová 646/8, 905 01 Senica
- Stav
- Aktívna
Je firma Študentský parlament mesta Senica spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-58097
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Študentský parlament mesta Senica
- Sídlo
- Sadová 646/8, 905 01 Senica
- IČO
- 52861422
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-58097
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Študentský parlament mesta Senica
- IČO
- 52861422
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Sadová 646/8, 905 01 Senica
- Okres
- Senica
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 2. decembra 2019
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-58097
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senica: 7 987. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 620. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Trnavskom kraji: 5 083. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52861422.
Čím sa zaoberá Študentský parlament mesta Senica
Hlavná činnosť · SK NACE
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- študentské
Štatutárny orgán
- Marek ŠtítnyIný štatutárny orgán · od 1. marca 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Študentský parlament mesta Senica
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Iný štatutárny orgán: Marek Štítny
- Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Dana Kopecká
- Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Katarína Valúchová
- Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Lucia Rapáková
2021
- Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Adela Sadloňová
- Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Zuzana Čižmárová
- Iný štatutárny orgán: Katarína Valúchová
- Iný štatutárny orgán: Lucia Rapáková
2019
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Študentský parlament mesta Senica
- Sídlo: Sadová 646/8, 905 01 Senica
- Iný štatutárny orgán: Adela Sadloňová
- Iný štatutárny orgán: Zuzana Čižmárová
- Iný štatutárny orgán: Dana Kopecká
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-58097.
Časté otázky o firme Študentský parlament mesta Senica
Aké je IČO firmy Študentský parlament mesta Senica?
IČO firmy Študentský parlament mesta Senica je 52861422.
Kde sídli firma Študentský parlament mesta Senica?
Sídlo firmy Študentský parlament mesta Senica je Sadová 646/8, 905 01 Senica, okres Senica, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Študentský parlament mesta Senica?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Študentský parlament mesta Senica?
Firma Študentský parlament mesta Senica vznikla 2. decembra 2019 a existuje 6 rokov.
Kto je štatutárom firmy Študentský parlament mesta Senica?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marek Štítny (iný štatutárny orgán).
Je Študentský parlament mesta Senica platiteľom DPH?
Nie. Študentský parlament mesta Senica nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Študentský parlament mesta Senica daňovým dlžníkom?
Nie. Študentský parlament mesta Senica nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Študentský parlament mesta Senica názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 11 zmien.
Je firma Študentský parlament mesta Senica aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52861422.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- "Materské centrum STONOŽKINE SLNIEČKA"IČO 37990713
- Mažoretky SPIRIT SenicaIČO 51049708
- Stonožka deťomIČO 53718917
- Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku CVČ detí a mládeže, Sadová ul. SenicaIČO 42295980
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 00’s ART WAVEČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 01010101 o. z.Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1000PullUpChallengeČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1001 powerČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 názorovČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 101 Racing TeamČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 106 ZÁLESÁK Dunajská StredaČinnosti ostatných členských organizácií i. n.