Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Sun Estate s. r. o.
Sun Estate s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce (okres Piešťany). IČO firmy je 56667744. Vznikla 2. januára 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 56667744
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Sun Estate s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/58243/T
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Sun Estate s. r. o.
- Sídlo
- Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce
- IČO
- 56667744
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/58243/T
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Sun Estate s. r. o.
- IČO
- 56667744
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce
- Okres
- Piešťany
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 2. januára 2025
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/58243/T
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Piešťany: 10 784. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 885. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Trnavskom kraji: 1 111. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56667744.
Čím sa zaoberá Sun Estate s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 19. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zobraziť ďalších 4 predmetov podnikania
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - strojnotechnologická časť
Štatutárny orgán
- Ing. Radek BlinkaKonateľ · od 2. januára 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Sun Estate s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Sun Estate s. r. o.
- Sídlo: Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Radek Blinka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/58243/T.
Časté otázky o firme Sun Estate s. r. o.
Aké je IČO firmy Sun Estate s. r. o.?
IČO firmy Sun Estate s. r. o. je 56667744.
Kde sídli firma Sun Estate s. r. o.?
Sídlo firmy Sun Estate s. r. o. je Hollého 298/20, 922 31 Sokolovce, okres Piešťany, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Sun Estate s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 19.
Kedy vznikla firma Sun Estate s. r. o.?
Firma Sun Estate s. r. o. vznikla 2. januára 2025 a existuje 1 rok.
Aké je základné imanie firmy Sun Estate s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Sun Estate s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Radek Blinka (konateľ).
Je Sun Estate s. r. o. platiteľom DPH?
Nie. Sun Estate s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Sun Estate s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Sun Estate s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Sun Estate s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Sun Estate s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56667744.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- ENWISCO, s. r. o.IČO 53585232
- Pegasklima, s.r.o.IČO 36281417
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- $OKOLOV V.B s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- €GOLD s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 0112358 property s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 098 Services s. r. o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 10Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 1000 Realít BA, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 Realít EU, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 realít +, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností