Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

T&P Group Slovensko, s. r. o.

T&P Group Slovensko, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice (okres Trnava). IČO firmy je 57470090. Vznikla 10. marca 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba škrobu a škrobových výrobkov (1062). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57470090
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice
Stav
Aktívna

Je firma T&P Group Slovensko, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/62444/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2122788140

    Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2026.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
T&P Group Slovensko, s. r. o.
Sídlo
Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice
IČO
57470090
DIČ
2122788140
IČ DPH
SK2122788140
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/62444/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
T&P Group Slovensko, s. r. o.
IČO
57470090
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
10. marca 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
1062 Výroba škrobu a škrobových výrobkov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/62444/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 438. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 437. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 1062) v Trnavskom kraji: 24. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57470090.

Čím sa zaoberá T&P Group Slovensko, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

1062 Výroba škrobu a škrobových výrobkov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  2. Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  5. Faktoring a forfaiting
  6. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  7. Čistiace a upratovacie služby

Štatutárny orgán

  • Bc. Tatiana BeškováKonateľ · od 10. marca 2026
  • Peter BeškoKonateľ · od 10. marca 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy T&P Group Slovensko, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: T&P Group Slovensko, s. r. o.
    • Sídlo: Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice
    • Základné imanie:
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Konateľ: Bc. Tatiana Bešková
    • Konateľ: Peter Beško

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/62444/T.

Časté otázky o firme T&P Group Slovensko, s. r. o.

Aké je IČO firmy T&P Group Slovensko, s. r. o.?

IČO firmy T&P Group Slovensko, s. r. o. je 57470090.

Kde sídli firma T&P Group Slovensko, s. r. o.?

Sídlo firmy T&P Group Slovensko, s. r. o. je Javorová ulica 558/26, 919 30 Jaslovské Bohunice, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá T&P Group Slovensko, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba škrobu a škrobových výrobkov (1062). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.

Kedy vznikla firma T&P Group Slovensko, s. r. o.?

Firma T&P Group Slovensko, s. r. o. vznikla 10. marca 2026.

Kto je štatutárom firmy T&P Group Slovensko, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Bc. Tatiana Bešková (konateľ), Peter Beško (konateľ).

Je T&P Group Slovensko, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. T&P Group Slovensko, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122788140, platiteľ od 1. júla 2026. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je T&P Group Slovensko, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. T&P Group Slovensko, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma T&P Group Slovensko, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma T&P Group Slovensko, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57470090.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou