Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
TAVAT s.r.o.
TAVAT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 50040596. Vznikla 11. novembra 2015, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 342 718 € a zisk 2 868 €. Tržby sa medziročne znížili o 46,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 306 459 €, vlastné imanie 25 859 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50040596
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma TAVAT s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28851/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120153585
Registrácia §4, platiteľ od 15. februára 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- TAVAT s.r.o.
- Sídlo
- Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica
- IČO
- 50040596
- DIČ
- 2120153585
- IČ DPH
- SK2120153585
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28851/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- TAVAT s.r.o.
- IČO
- 50040596
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 11. novembra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/28851/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 974. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 11 386. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Banskobystrickom kraji: 2 484. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy TAVAT s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 342 718 € a zisk 2 868 €. Tržby sa medziročne znížili o 46,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 306 459 €, vlastné imanie 25 859 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 342 718 € | 2 868 € | 306 459 € | 25 859 € | 280 600 € |
| 2024 | 643 354 € | 24 801 € | 307 913 € | 22 991 € | 284 922 € |
| 2023 | 450 346 € | -42 673 € | 196 893 € | -1 812 € | 198 705 € |
| 2022 | 368 651 € | 9 434 € | 86 325 € | 40 224 € | 46 101 € |
| 2021 | 290 545 € | 31 558 € | 82 721 € | 30 788 € | 51 933 € |
| 2020 | 308 042 € | -8 360 € | 57 645 € | -769 € | 58 414 € |
| 2019 | 159 085 € | 428 € | 69 430 € | 7 591 € | 61 839 € |
| 2018 | 202 435 € | -32 683 € | 94 231 € | 7 163 € | 87 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá TAVAT s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 27. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- administratívne služby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- fotografické služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- dizajnérske činnosti
Zobraziť ďalších 12 predmetov podnikania
- kuriérske služby
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- čistiace a upratovacie služby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- murárstvo
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- vedenie účtovníctva
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Štatutárny orgán
- Reto MartiKonateľ · od 11. novembra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy TAVAT s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Zmena sídla: Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica
- Zmena obchodného mena na: TAVAT s.r.o.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: brennt.eu, s.r.o.
- Sídlo: Rádayho 8, 984 01 Lučenec
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Reto Marti
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28851/S.
Časté otázky o firme TAVAT s.r.o.
Aké je IČO firmy TAVAT s.r.o.?
IČO firmy TAVAT s.r.o. je 50040596.
Kde sídli firma TAVAT s.r.o.?
Sídlo firmy TAVAT s.r.o. je Mládežnícka 403/49, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá TAVAT s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 27.
Kedy vznikla firma TAVAT s.r.o.?
Firma TAVAT s.r.o. vznikla 11. novembra 2015 a existuje 10 rokov.
Aké je základné imanie firmy TAVAT s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy TAVAT s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Reto Marti (konateľ).
Aké tržby má TAVAT s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma TAVAT s.r.o. tržby 342 718 €, medziročne menej o 46,7 %.
Je TAVAT s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 868 €.
Je TAVAT s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. TAVAT s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120153585, platiteľ od 15. februára 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je TAVAT s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. TAVAT s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma TAVAT s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 29. júna 2017 (nový názov TAVAT s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 7. júla 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma TAVAT s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50040596.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- EKOTHERM Slovakia, spol. s r.o.Slovenská Ľupča
- Matej Lipnický s.r.o.Banská Bystrica
- ADS TÁLE, s.r.o.Bystrá
- AGRORIS, s.r.o.Rimavská Sobota
- creative solution s.r.o.Krupina
- Csernok Family s. r. o.Rimavská Sobota
- GAMMEX NDT CONSULTING s. r. o.Podbrezová
- Ing. Pavol IVAN, s.r.o.Zvolen
Firmy s podobnou činnosťou
- AG Stav MI, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BRAMA stav s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- chupanwood s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- Csernok Family s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DaviLion, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DOERS s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov