Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
techDENT labs s.r.o.
techDENT labs s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota (okres Rimavská Sobota). IČO firmy je 47999942. Vznikla 10. februára 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 15 100 € a zisk 6 186 €. Tržby sa medziročne znížili o 76,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 20 565 €, vlastné imanie 18 967 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 47999942
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota
- Stav
- Aktívna
Je firma techDENT labs s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27714/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120002137
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- techDENT labs s.r.o.
- Sídlo
- P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota
- IČO
- 47999942
- DIČ
- 2120002137
- IČ DPH
- SK2120002137
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27714/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- techDENT labs s.r.o.
- IČO
- 47999942
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota
- Okres
- Rimavská Sobota
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 10. februára 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/27714/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Rimavská Sobota: 7 877. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 042. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6310) v Banskobystrickom kraji: 682. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy techDENT labs s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 15 100 € a zisk 6 186 €. Tržby sa medziročne znížili o 76,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 20 565 €, vlastné imanie 18 967 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 100 € | 6 186 € | 20 565 € | 18 967 € | 1 598 € |
| 2024 | 63 317 € | 2 237 € | 17 195 € | 12 781 € | 4 414 € |
| 2023 | 14 583 € | 2 443 € | 21 279 € | 10 543 € | 10 736 € |
| 2022 | 4 800 € | 749 € | 15 € | -87 675 € | 87 690 € |
| 2021 | 20 670 € | 317 € | 908 € | -88 423 € | 89 331 € |
| 2020 | 28 271 € | -9 703 € | 6 398 € | -88 740 € | 95 138 € |
| 2019 | 35 999 € | -16 985 € | 4 587 € | -79 036 € | 83 623 € |
| 2018 | 42 308 € | -21 189 € | 4 070 € | -62 051 € | 66 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá techDENT labs s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Zubná technika
Štatutárny orgán
- Radovan CeglédyKonateľ · od 10. februára 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy techDENT labs s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Koniec funkcie (konateľ): Bc. Marek Krajčík
- Zmena obchodného mena na: techDENT labs s.r.o.
- Koniec funkcie (konateľ): Radoslav Obrtal
- Konateľ: Bc. Marek Krajčík
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: RSNET TV 01 s.r.o.
- Sídlo: P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Radoslav Obrtal
- Konateľ: Radovan Ceglédy
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27714/S.
Časté otázky o firme techDENT labs s.r.o.
Aké je IČO firmy techDENT labs s.r.o.?
IČO firmy techDENT labs s.r.o. je 47999942.
Kde sídli firma techDENT labs s.r.o.?
Sídlo firmy techDENT labs s.r.o. je P. Hostinského 2593, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá techDENT labs s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.
Kedy vznikla firma techDENT labs s.r.o.?
Firma techDENT labs s.r.o. vznikla 10. februára 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy techDENT labs s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy techDENT labs s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Radovan Ceglédy (konateľ).
Aké tržby má techDENT labs s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma techDENT labs s.r.o. tržby 15 100 €, medziročne menej o 76,2 %.
Je techDENT labs s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 6 186 €.
Je techDENT labs s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. techDENT labs s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120002137. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je techDENT labs s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. techDENT labs s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma techDENT labs s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 20. júna 2023 (nový názov techDENT labs s.r.o.). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma techDENT labs s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47999942.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- AGRORIS, s.r.o.Rimavská Sobota
- Csernok Family s. r. o.Rimavská Sobota
- ADS TÁLE, s.r.o.Bystrá
- creative solution s.r.o.Krupina
- EKOTHERM Slovakia, spol. s r.o.Slovenská Ľupča
- GAMMEX NDT CONSULTING s. r. o.Podbrezová
- Ing. Pavol IVAN, s.r.o.Zvolen
- Kovoopracovanie s.r.o.Pliešovce
Firmy s podobnou činnosťou
- pv2c, s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti