Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom 911 05 Zamarovce (okres Trenčín). IČO firmy je 37920154. Vznikla 9. júla 1990, teda pred 36 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 37920154
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- 911 05 Zamarovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-607
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
- Sídlo
- 911 05 Zamarovce
- IČO
- 37920154
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-607
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
- IČO
- 37920154
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- 911 05 Zamarovce
- Okres
- Trenčín
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 9. júla 1990
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9312 Činnosti športových klubov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-607
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 213. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 485. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Trenčianskom kraji: 902. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37920154.
Čím sa zaoberá Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
Hlavná činnosť · SK NACE
9312 Činnosti športových klubov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- TJ
Štatutárny orgán
- Milan SkovajsaIný štatutárny orgán · od 2. júla 2017
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1990. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Iný štatutárny orgán: Milan Skovajsa
1990
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
- Sídlo: 911 05 Zamarovce
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-607.
Časté otázky o firme Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce
Aké je IČO firmy Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce?
IČO firmy Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce je 37920154.
Kde sídli firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce?
Sídlo firmy Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce je 911 05 Zamarovce, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce?
Firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce vznikla 9. júla 1990 a existuje 36 rokov.
Kto je štatutárom firmy Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Milan Skovajsa (iný štatutárny orgán).
Je Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce platiteľom DPH?
Nie. Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce daňovým dlžníkom?
Nie. Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Telovýchovná jednota Slovan Zamarovce aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37920154.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 0100 Conferences, s.r.o.Prevádzka športových zariadení
- 10th SFG ODA015 BERNOLÁKOVOČinnosti športových klubov
- 123 Hokej sport Sk, s. r. o.Činnosti fitnes centier
- 1970, s.r.o.Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
- 1. ABC NitraČinnosti športových klubov
- 1. AHC Zlaté MoravceČinnosti športových klubov
- 1. Atletický klub HumennéČinnosti športových klubov
- 1. Basket klub dievčat MichalovceČinnosti športových klubov