Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Thanh Thoi Tuong

Thanh Thoi Tuong je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Vetrová 351/19, 919 26 Zavar (okres Trnava). IČO firmy je 53404742. Vznikla 26. októbra 2020, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: technické testovanie a analýzy (7120). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53404742
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Vetrová 351/19, 919 26 Zavar
Stav
Aktívna

Je firma Thanh Thoi Tuong spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trnava, 250-46082

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Thanh Thoi Tuong
Sídlo
Vetrová 351/19, 919 26 Zavar
IČO
53404742
Zapísaná
Okresný úrad Trnava, 250-46082
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Thanh Thoi Tuong
IČO
53404742
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Vetrová 351/19, 919 26 Zavar
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
26. októbra 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
7120 Technické testovanie a analýzy
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
250-46082
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 440. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 770. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7120) v Trnavskom kraji: 1 918. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53404742.

Čím sa zaoberá Thanh Thoi Tuong

Hlavná činnosť · SK NACE

7120 Technické testovanie a analýzy

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  2. Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  3. Mechanické triedenie a mechanické úpravy súčiastok, častí strojov a zariadení
  4. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  5. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Štatutárny orgán

  • Thanh Thoi TuongPodnikateľ · od 26. októbra 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Thanh Thoi Tuong

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Thanh Thoi Tuong
    • Sídlo: Vetrová 351/19, 919 26 Zavar
    • Podnikateľ: Thanh Thoi Tuong

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trnava, 250-46082.

Časté otázky o firme Thanh Thoi Tuong

Aké je IČO firmy Thanh Thoi Tuong?

IČO firmy Thanh Thoi Tuong je 53404742.

Kde sídli firma Thanh Thoi Tuong?

Sídlo firmy Thanh Thoi Tuong je Vetrová 351/19, 919 26 Zavar, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Thanh Thoi Tuong?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je technické testovanie a analýzy (7120). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Thanh Thoi Tuong?

Firma Thanh Thoi Tuong vznikla 26. októbra 2020 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Thanh Thoi Tuong?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Thanh Thoi Tuong (podnikateľ).

Je Thanh Thoi Tuong platiteľom DPH?

Nie. Thanh Thoi Tuong nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Thanh Thoi Tuong daňovým dlžníkom?

Nie. Thanh Thoi Tuong nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Thanh Thoi Tuong názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Thanh Thoi Tuong aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53404742.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou