Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Tibor Michalec
Tibor Michalec je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Nimnica 29, 020 71 Nimnica (okres Púchov). IČO firmy je 33478007. Vznikla 25. novembra 1992, teda pred 33 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 33478007
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Nimnica 29, 020 71 Nimnica
- Stav
- Aktívna
Je firma Tibor Michalec spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Považská Bystrica, 308-1966
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK1022110364
Registrácia §4, platiteľ od 1. mája 2021.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Tibor Michalec
- Sídlo
- Nimnica 29, 020 71 Nimnica
- IČO
- 33478007
- DIČ
- 1022110364
- IČ DPH
- SK1022110364
- Zapísaná
- Okresný úrad Považská Bystrica, 308-1966
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Tibor Michalec
- IČO
- 33478007
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Nimnica 29, 020 71 Nimnica
- Okres
- Púchov
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 25. novembra 1992
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4312 Zemné práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Považská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- 308-1966
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Púchov: 6 294. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 142. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Trenčianskom kraji: 4 923. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Tibor Michalec
Hlavná činnosť · SK NACE
4312 Zemné práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Vykonávanie zváračských prác
Štatutárny orgán
- Tibor MichalecPodnikateľ · od 25. novembra 1992
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Tibor Michalec
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1992. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
1992
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Tibor Michalec
- Sídlo: 29, 020 71 Nimnica
- Podnikateľ: Tibor Michalec
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Považská Bystrica, 308-1966.
Časté otázky o firme Tibor Michalec
Aké je IČO firmy Tibor Michalec?
IČO firmy Tibor Michalec je 33478007.
Kde sídli firma Tibor Michalec?
Sídlo firmy Tibor Michalec je Nimnica 29, 020 71 Nimnica, okres Púchov, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Tibor Michalec?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.
Kedy vznikla firma Tibor Michalec?
Firma Tibor Michalec vznikla 25. novembra 1992 a existuje 33 rokov.
Kto je štatutárom firmy Tibor Michalec?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tibor Michalec (podnikateľ).
Je Tibor Michalec platiteľom DPH?
Áno. Tibor Michalec je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1022110364, platiteľ od 1. mája 2021. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Tibor Michalec daňovým dlžníkom?
Nie. Tibor Michalec nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Tibor Michalec názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Tibor Michalec aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 33478007.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie