Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

TIJA, s.r.o.

TIJA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová (okres Ružomberok). IČO firmy je 36432695. Vznikla 20. júla 2005, teda pred 21 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prekladateľské a tlmočnícke činnosti (7430). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 64 238 € a zisk 16 752 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 40 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 97 536 €, vlastné imanie 58 461 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
36432695
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová
Stav
Aktívna

Je firma TIJA, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Sro/16444/L

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022038997

    Registrácia §4, platiteľ od 21. júna 2007.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
TIJA, s.r.o.
Sídlo
Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová
IČO
36432695
DIČ
2022038997
IČ DPH
SK2022038997
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Sro/16444/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
TIJA, s.r.o.
IČO
36432695
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová
Okres
Ružomberok
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
20. júla 2005
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7430 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/16444/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ružomberok: 8 324. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 278. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7430) v Žilinskom kraji: 282. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy TIJA, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 64 238 € a zisk 16 752 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 40 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 97 536 €, vlastné imanie 58 461 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 25 tis. €'182019: 20 tis. €'192020: 13 tis. €'202021: 14 tis. €'212022: 21 tis. €'222023: 71 tis. €'232024: 46 tis. €'242025: 64 tis. €'2564 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -49 €'182019: -249 €'192020: -749 €'202021: -73 €'212022: 644 €'222023: 11 tis. €'232024: -714 €'242025: 17 tis. €'2517 tis. €
Finančné údaje firmy TIJA, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202564 238 €16 752 €97 536 €58 461 €39 075 €
202445 875 €-714 €48 414 €41 709 €6 705 €
202371 485 €10 780 €62 085 €53 203 €8 882 €
202221 013 €644 €49 569 €43 067 €6 502 €
202113 870 €-73 €46 285 €42 423 €3 862 €
202013 193 €-749 €44 778 €42 496 €2 282 €
201919 792 €-249 €67 665 €43 245 €24 420 €
201825 193 €-49 €81 973 €43 494 €38 479 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá TIJA, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7430 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 39. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. výroba zmrzliny
  2. sprostredkovanie obchodu s potravinárskym tovarom, tabakovými výrobkami
  3. prevádzkovanie cukrárne
  4. maloobchod s alkoholickými a inými nápojmi
  5. maloobchod s tabakovými výrobkami
  6. ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností
  7. predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary)
  8. predaj nealkoholických nápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách
  9. predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  10. výroba a dodávka jedál (príprava jedál alebo hostín na mieste, ktoré si určí zákazník)
  11. osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby
  12. prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy
  13. prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane počítačov
  14. poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň
  15. prevázdkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zobraziť ďalších 24 predmetov podnikania
  1. predaj v stánkoch a na trhoch
  2. sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  3. sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  4. kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  5. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  6. vedenie účtovníctva
  7. kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  8. činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  9. spracovanie údajov
  10. reklamné činnosti
  11. podnikateľské poradenstvo
  12. finančný leasing
  13. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  14. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hodnotou do 3,5 t
  15. Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  16. Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  17. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  18. Výroba počítačových, elektrických a optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  19. Skladovacie a pomocné činnosti v doprave
  20. Čistiace a upratovacie služby
  21. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov
  22. Inžinierske činnosti technické testovanie a analýzy
  23. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  24. montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Štatutárny orgán

  • Iveta HatalováKonateľ · od 20. júla 2005
  • Jozef HatalaKonateľ · od 20. júla 2005

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy TIJA, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Zmena sídla: Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová
  2. 2009

    • Zmena sídla: Bešeňová 172, 034 83 Liptovská Teplá
    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
  3. 2005

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: TIJA, s.r.o.
    • Sídlo: Potok 46, 034 83 Liptovská Teplá
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Iveta Hatalová
    • Konateľ: Jozef Hatala

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/16444/L.

Časté otázky o firme TIJA, s.r.o.

Aké je IČO firmy TIJA, s.r.o.?

IČO firmy TIJA, s.r.o. je 36432695.

Kde sídli firma TIJA, s.r.o.?

Sídlo firmy TIJA, s.r.o. je Jánska 18/21, 034 83 Bešeňová, okres Ružomberok, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá TIJA, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prekladateľské a tlmočnícke činnosti (7430). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 39.

Kedy vznikla firma TIJA, s.r.o.?

Firma TIJA, s.r.o. vznikla 20. júla 2005 a existuje 21 rokov.

Aké je základné imanie firmy TIJA, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy TIJA, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Iveta Hatalová (konateľ), Jozef Hatala (konateľ).

Aké tržby má TIJA, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma TIJA, s.r.o. tržby 64 238 €, medziročne viac o 40 %.

Je TIJA, s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 16 752 €.

Je TIJA, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. TIJA, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022038997, platiteľ od 21. júna 2007. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je TIJA, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. TIJA, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma TIJA, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 22. februára 2023. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma TIJA, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36432695.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou