Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Tomáš Konecsný

Tomáš Konecsný je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce (okres Nitra). IČO firmy je 47350474. Vznikla 22. júla 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47350474
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce
Stav
Aktívna

Je firma Tomáš Konecsný spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nitra, 430-43756

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Tomáš Konecsný
Sídlo
Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce
IČO
47350474
Zapísaná
Okresný úrad Nitra, 430-43756
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Tomáš Konecsný
IČO
47350474
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce
Okres
Nitra
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
22. júla 2013
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nitra
Spisová značka / číslo registrácie
430-43756
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 143. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 455. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Nitrianskom kraji: 5 075. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Tomáš Konecsný

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

Štatutárny orgán

  • Tomáš KonecsnýPodnikateľ · od 22. júla 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Tomáš Konecsný

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce
  2. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Tomáš Konecsný
    • Sídlo: 125, 951 44 Výčapy-Opatovce
    • Podnikateľ: Tomáš Konecsný

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nitra, 430-43756.

Časté otázky o firme Tomáš Konecsný

Aké je IČO firmy Tomáš Konecsný?

IČO firmy Tomáš Konecsný je 47350474.

Kde sídli firma Tomáš Konecsný?

Sídlo firmy Tomáš Konecsný je Domovina 125/29, 951 44 Výčapy-Opatovce, okres Nitra, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Tomáš Konecsný?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Tomáš Konecsný?

Firma Tomáš Konecsný vznikla 22. júla 2013 a existuje 13 rokov.

Kto je štatutárom firmy Tomáš Konecsný?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Konecsný (podnikateľ).

Je Tomáš Konecsný platiteľom DPH?

Nie. Tomáš Konecsný nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Tomáš Konecsný daňovým dlžníkom?

Nie. Tomáš Konecsný nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Tomáš Konecsný názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 4. augusta 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Tomáš Konecsný aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47350474.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou