Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Treemont s.r.o.
Treemont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná (okres Námestovo). IČO firmy je 50834452. Vznikla 13. apríla 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 495 388 € a zisk 21 700 €. Tržby sa medziročne znížili o 13,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 106 245 €, vlastné imanie 44 464 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50834452
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná
- Stav
- Aktívna
Je firma Treemont s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/67568/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120495410
Registrácia §4, platiteľ od 15. augusta 2018.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Treemont s.r.o.
- Sídlo
- Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná
- IČO
- 50834452
- DIČ
- 2120495410
- IČ DPH
- SK2120495410
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/67568/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Treemont s.r.o.
- IČO
- 50834452
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná
- Okres
- Námestovo
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 13. apríla 2017
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/67568/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Námestovo: 14 858. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 456. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 1628) v Žilinskom kraji: 957. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Treemont s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 495 388 € a zisk 21 700 €. Tržby sa medziročne znížili o 13,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 106 245 €, vlastné imanie 44 464 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 495 388 € | 21 700 € | 106 245 € | 44 464 € | 61 781 € |
| 2024 | 571 435 € | 10 200 € | 101 423 € | 22 764 € | 78 659 € |
| 2023 | 910 759 € | 18 343 € | 104 487 € | 12 564 € | 91 923 € |
| 2022 | 705 859 € | -12 740 € | 125 861 € | -5 779 € | 131 640 € |
| 2021 | 535 533 € | 3 562 € | 46 768 € | 6 961 € | 39 807 € |
| 2020 | 260 281 € | 3 323 € | 23 028 € | 3 399 € | 19 629 € |
| 2019 | 60 423 € | -3 702 € | 35 179 € | 76 € | 35 103 € |
| 2018 | 44 463 € | 439 € | 3 784 € | 3 778 € | 6 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Treemont s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Administratívne služby
Štatutárny orgán
- Vladimír MordáčKonateľ · od 13. apríla 2017
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Treemont s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Treemont s.r.o.
- Sídlo: Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Vladimír Mordáč
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/67568/L.
Časté otázky o firme Treemont s.r.o.
Aké je IČO firmy Treemont s.r.o.?
IČO firmy Treemont s.r.o. je 50834452.
Kde sídli firma Treemont s.r.o.?
Sídlo firmy Treemont s.r.o. je Pribišská 862, 029 57 Oravská Lesná, okres Námestovo, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Treemont s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.
Kedy vznikla firma Treemont s.r.o.?
Firma Treemont s.r.o. vznikla 13. apríla 2017 a existuje 9 rokov.
Aké je základné imanie firmy Treemont s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Treemont s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Vladimír Mordáč (konateľ).
Aké tržby má Treemont s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Treemont s.r.o. tržby 495 388 €, medziročne menej o 13,3 %.
Je Treemont s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 21 700 €.
Je Treemont s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Treemont s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120495410, platiteľ od 15. augusta 2018. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Treemont s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Treemont s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Treemont s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Treemont s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50834452.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- PJP FOREST s.r.o.Rabča
- AGRO MJE s. r. o.Trnovo
- Auto Trio Slovakia s.r.o.Liptovský Mikuláš
- elianto s. r. o.Dolný Kubín
- Green Residence Republiky 21, s. r. o.Žilina
- J&R mk, spol. s r. o.Čadca
- KIKMONT s.r.o.Raková
- KOBAN architects, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- IMPACT ONE s.r.o.Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
- STOLNABYT s.r.o.Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
- TATRAPONK, spoločnosť s ručením obmedzenýmPilovanie a hobľovanie dreva