Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
TX Technologies s. r. o.
TX Technologies s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 50222155. Vznikla 24. marca 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 50222155
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín
- Stav
- Aktívna
Je firma TX Technologies s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/41942/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120247811
Registrácia §4, platiteľ od 4. augusta 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- TX Technologies s. r. o.
- Sídlo
- Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín
- IČO
- 50222155
- DIČ
- 2120247811
- IČ DPH
- SK2120247811
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/41942/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- TX Technologies s. r. o.
- IČO
- 50222155
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín
- Okres
- Trenčín
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 24. marca 2016
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/41942/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 211. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 534. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6290) v Trenčianskom kraji: 347. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá TX Technologies s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Štatutárny orgán
- Marián HírešKonateľ · od 18. mája 2016
- Jaroslav KačinaKonateľ · od 3. mája 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy TX Technologies s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2020
- Zmena sídla: Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín
2019
- Koniec funkcie (konateľ): Milan Gajdoš
- Konateľ: Jaroslav Kačina
- Zmena obchodného mena na: TX Technologies s. r. o.
- Koniec funkcie (konateľ): Roman Vendžúr
- Konateľ: Milan Gajdoš
2016
- Zmena sídla: Eurovea Central 1, Pribinova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Zmena obchodného mena na: Venaco Services s. r. o.
- Koniec funkcie (konateľ): Ondrej Mizerák
- Konateľ: Marián Híreš
- Konateľ: Roman Vendžúr
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: BELLINIA s. r. o.
- Sídlo: Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ondrej Mizerák
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/41942/R.
Časté otázky o firme TX Technologies s. r. o.
Aké je IČO firmy TX Technologies s. r. o.?
IČO firmy TX Technologies s. r. o. je 50222155.
Kde sídli firma TX Technologies s. r. o.?
Sídlo firmy TX Technologies s. r. o. je Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá TX Technologies s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma TX Technologies s. r. o.?
Firma TX Technologies s. r. o. vznikla 24. marca 2016 a existuje 10 rokov.
Aké je základné imanie firmy TX Technologies s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy TX Technologies s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marián Híreš (konateľ), Jaroslav Kačina (konateľ).
Je TX Technologies s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. TX Technologies s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120247811, platiteľ od 4. augusta 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je TX Technologies s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. TX Technologies s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma TX Technologies s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 27. februára 2019 (nový názov TX Technologies s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 25. októbra 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 8 zmien.
Je firma TX Technologies s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50222155.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 010 s. r. o.Počítačové programovanie
- 01 People s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- 0252 s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 0xAD2020, s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 0xFF s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 1001 0100 s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 10tacle studios slovakia s.r.o.Počítačové programovanie
- 10T Studios s. r. o.Počítačové programovanie