Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
uEnvision Studio s. r. o.
uEnvision Studio s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa (okres Bratislava II). IČO firmy je 51639122. Vznikla 14. apríla 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 25 538 € a zisk 5 242 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 23,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 19 562 €, vlastné imanie 9 076 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 51639122
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- Stav
- Aktívna
Je firma uEnvision Studio s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/127708/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120739599
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- uEnvision Studio s. r. o.
- Sídlo
- Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- IČO
- 51639122
- DIČ
- 2120739599
- IČ DPH
- SK2120739599
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/127708/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- uEnvision Studio s. r. o.
- IČO
- 51639122
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- Okres
- Bratislava II
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 14. apríla 2018
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/127708/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 23 403. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5912) v Bratislavskom kraji: 1 623. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy uEnvision Studio s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 25 538 € a zisk 5 242 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 23,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 19 562 €, vlastné imanie 9 076 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 538 € | 5 242 € | 19 562 € | 9 076 € | 10 486 € |
| 2024 | 20 746 € | -1 623 € | 20 940 € | 3 834 € | 17 106 € |
| 2023 | 17 362 € | -1 313 € | 18 460 € | 5 457 € | 13 003 € |
| 2022 | 43 461 € | 2 092 € | 20 903 € | 6 852 € | 14 051 € |
| 2021 | 18 923 € | 630 € | 25 770 € | 4 760 € | 21 010 € |
| 2020 | 14 970 € | 1 219 € | 12 702 € | 4 130 € | 8 572 € |
| 2019 | 10 241 € | 1 031 € | 15 115 € | 2 912 € | 12 203 € |
| 2018 | 4 640 € | -3 119 € | 18 681 € | 1 881 € | 16 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá uEnvision Studio s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
Štatutárny orgán
- Tomáš UhliarikKonateľ · od 14. apríla 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy uEnvision Studio s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2018
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: uEnvision Studio s. r. o.
- Sídlo: Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Tomáš Uhliarik
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/127708/B.
Časté otázky o firme uEnvision Studio s. r. o.
Aké je IČO firmy uEnvision Studio s. r. o.?
IČO firmy uEnvision Studio s. r. o. je 51639122.
Kde sídli firma uEnvision Studio s. r. o.?
Sídlo firmy uEnvision Studio s. r. o. je Priehradná 10/A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá uEnvision Studio s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma uEnvision Studio s. r. o.?
Firma uEnvision Studio s. r. o. vznikla 14. apríla 2018 a existuje 8 rokov.
Aké je základné imanie firmy uEnvision Studio s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy uEnvision Studio s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Uhliarik (konateľ).
Aké tržby má uEnvision Studio s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma uEnvision Studio s. r. o. tržby 25 538 €, medziročne viac o 23,1 %.
Je uEnvision Studio s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 5 242 €.
Je uEnvision Studio s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. uEnvision Studio s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120739599. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je uEnvision Studio s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. uEnvision Studio s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma uEnvision Studio s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma uEnvision Studio s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51639122.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- Build & Thrive s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- GLAD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- Ingenum plus s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- KELVIX s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov
- PeakTrade Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- RNDr. Veljačik - VEBA s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- ROTREX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
Firmy s podobnou činnosťou
- CINETIM FILM s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov