Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Van Bon Pham
Van Bon Pham je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 51480450. Vznikla 3. marca 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 51480450
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma Van Bon Pham spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Dunajská Streda, 210-48441
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Van Bon Pham
- Sídlo
- Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 51480450
- Zapísaná
- Okresný úrad Dunajská Streda, 210-48441
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Van Bon Pham
- IČO
- 51480450
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 3. marca 2025
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Dunajská Streda
- Spisová značka / číslo registrácie
- 210-48441
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 11 967. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Trnavskom kraji: 1 872. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Van Bon Pham
Hlavná činnosť · SK NACE
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Štatutárny orgán
- Van Bon PhamPodnikateľ · od 3. marca 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Van Bon Pham
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Van Bon Pham
- Sídlo: Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda
- Podnikateľ: Van Bon Pham
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Dunajská Streda, 210-48441.
Časté otázky o firme Van Bon Pham
Aké je IČO firmy Van Bon Pham?
IČO firmy Van Bon Pham je 51480450.
Kde sídli firma Van Bon Pham?
Sídlo firmy Van Bon Pham je Nemesszegská 7550/61, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Van Bon Pham?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Van Bon Pham?
Firma Van Bon Pham vznikla 3. marca 2025 a existuje 1 rok.
Kto je štatutárom firmy Van Bon Pham?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Van Bon Pham (podnikateľ).
Je Van Bon Pham platiteľom DPH?
Nie. Van Bon Pham nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Van Bon Pham daňovým dlžníkom?
Nie. Van Bon Pham nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Van Bon Pham názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Van Bon Pham aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51480450.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizáciiVýroba náradia
- 2000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 221 s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 24 Gym s. r. o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- 27JEWELRY SK s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2LM s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2MJ Adriatic s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.