Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

VelMi s. r. o.

VelMi s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 47993332. Vznikla 19. decembra 2014, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 324 543 € a zisk 18 676 €. Tržby sa medziročne znížili o 4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 102 129 €, vlastné imanie 74 135 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47993332
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma VelMi s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/101759/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2024172755

    Registrácia §4, platiteľ od 1. marca 2016.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
VelMi s. r. o.
Sídlo
Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
47993332
DIČ
2024172755
IČ DPH
SK2024172755
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/101759/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
VelMi s. r. o.
IČO
47993332
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
19. decembra 2014
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/101759/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Bratislavskom kraji: 14 075. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy VelMi s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 324 543 € a zisk 18 676 €. Tržby sa medziročne znížili o 4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 102 129 €, vlastné imanie 74 135 €.

Tržby (čistý obrat)
2019: 187 tis. €'192020: 183 tis. €'202021: 158 tis. €'212022: 236 tis. €'222023: 316 tis. €'232024: 338 tis. €'242025: 325 tis. €'25325 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2017: -1 tis. €'172019: 12 tis. €'192020: 1 tis. €'202021: 882 €'212022: 6 tis. €'222023: 17 tis. €'232024: 13 tis. €'242025: 19 tis. €'2519 tis. €
Finančné údaje firmy VelMi s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025324 543 €18 676 €102 129 €74 135 €27 994 €
2024338 232 €12 738 €88 741 €55 459 €33 282 €
2023316 352 €17 117 €80 522 €42 721 €37 801 €
2022236 223 €5 691 €71 234 €25 059 €46 175 €
2021158 482 €882 €26 347 €19 368 €6 979 €
2020182 991 €1 266 €22 657 €18 486 €4 171 €
2019186 886 €12 220 €25 142 €17 220 €7 922 €
2017—-1 497 €10 590 €1 590 €9 000 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá VelMi s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  2. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  3. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  5. Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  6. Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  7. Prevádzkovanie výdajne stravy
  8. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu komzumáciu

Štatutárny orgán

  • Michal VelčickýKonateľ · od 13. februára 2019

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy VelMi s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Zmena obchodného mena na: VelMi s. r. o.
    • Zmena sídla: Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Koniec funkcie (konateľ): Martin Majer
    • Konateľ: Michal Velčický
  2. 2014

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Bancass s. r. o.
    • Sídlo: Kvetná 1028/22, 821 08 Bratislava-Ružinov
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Martin Majer

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/101759/B.

Časté otázky o firme VelMi s. r. o.

Aké je IČO firmy VelMi s. r. o.?

IČO firmy VelMi s. r. o. je 47993332.

Kde sídli firma VelMi s. r. o.?

Sídlo firmy VelMi s. r. o. je Račianska 29, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá VelMi s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma VelMi s. r. o.?

Firma VelMi s. r. o. vznikla 19. decembra 2014 a existuje 11 rokov.

Aké je základné imanie firmy VelMi s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy VelMi s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Michal Velčický (konateľ).

Aké tržby má VelMi s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma VelMi s. r. o. tržby 324 543 €, medziročne menej o 4 %.

Je VelMi s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 18 676 €.

Je VelMi s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. VelMi s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2024172755, platiteľ od 1. marca 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je VelMi s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. VelMi s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma VelMi s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 28. februára 2019 (nový názov VelMi s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 28. februára 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma VelMi s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47993332.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou