Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Veronika Melegová

Veronika Melegová je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov (okres Spišská Nová Ves). IČO firmy je 53957598. Vznikla 19. júla 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53957598
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov
Stav
Bez záznamu

Je firma Veronika Melegová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Bez záznamu

    Národná banka Slovenska, 261528

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Veronika Melegová
Sídlo
Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov
IČO
53957598
Zapísaná
Národná banka Slovenska, 261528
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Veronika Melegová
IČO
53957598
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov
Okres
Spišská Nová Ves
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
19. júla 2021
Hlavná činnosť (SK NACE)
6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register finančných agentov a finančných poradcov
Registrový súd / úrad
Národná banka Slovenska
Spisová značka / číslo registrácie
261528
Stav
Bez záznamu

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Spišská Nová Ves: 11 358. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 611. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6622) v Košickom kraji: 1 329. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53957598.

Čím sa zaoberá Veronika Melegová

Hlavná činnosť · SK NACE

6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. finančné sprostredkovanie / poradenstvo

Štatutárny orgán

  • Veronika MelegováPodnikateľ · od 19. júla 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Veronika Melegová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Veronika Melegová
    • Sídlo: Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov
    • Podnikateľ: Veronika Melegová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Bez záznamu

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Registrový súd / úrad: Národná banka Slovenska, 261528.

Časté otázky o firme Veronika Melegová

Aké je IČO firmy Veronika Melegová?

IČO firmy Veronika Melegová je 53957598.

Kde sídli firma Veronika Melegová?

Sídlo firmy Veronika Melegová je Chrasť nad Hornádom 37, 053 63 Spišský Hrušov, okres Spišská Nová Ves, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Veronika Melegová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Veronika Melegová?

Firma Veronika Melegová vznikla 19. júla 2021 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Veronika Melegová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Veronika Melegová (podnikateľ).

Je Veronika Melegová platiteľom DPH?

Nie. Veronika Melegová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Veronika Melegová daňovým dlžníkom?

Nie. Veronika Melegová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Veronika Melegová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Veronika Melegová aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53957598.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou