Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Vission, s.r.o.
Vission, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava. IČO firmy je 47535156. Vznikla 20. novembra 2013, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 38 892 € a zisk 403 €. Tržby sa medziročne znížili o 21,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 59 393 €, vlastné imanie 6 298 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 47535156
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava
- Stav
- Aktívna
Je firma Vission, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/94413/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023942195
Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2021.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Vission, s.r.o.
- Sídlo
- Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava
- IČO
- 47535156
- DIČ
- 2023942195
- IČ DPH
- SK2023942195
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/94413/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Vission, s.r.o.
- IČO
- 47535156
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava
- Dátum vzniku
- 20. novembra 2013
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7311 Činnosti reklamných agentúr
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/94413/B
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Vission, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 38 892 € a zisk 403 €. Tržby sa medziročne znížili o 21,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 59 393 €, vlastné imanie 6 298 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 892 € | 403 € | 59 393 € | 6 298 € | 53 095 € |
| 2024 | 49 697 € | 144 € | 55 334 € | 5 894 € | 49 440 € |
| 2023 | 46 600 € | -8 715 € | 54 470 € | -2 965 € | 57 435 € |
| 2022 | 56 847 € | -10 744 € | 52 076 € | -304 € | 52 380 € |
| 2021 | 41 494 € | -2 411 € | 43 785 € | 10 440 € | 33 345 € |
| 2020 | 20 940 € | 4 220 € | 14 171 € | 12 851 € | 1 320 € |
| 2019 | 23 544 € | 6 896 € | 12 725 € | 8 631 € | 4 094 € |
| 2018 | 3 550 € | 1 116 € | 3 466 € | 1 735 € | 1 731 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Vission, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7311 Činnosti reklamných agentúr
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 20. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Počítačové služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zobraziť ďalších 5 predmetov podnikania
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Fotografické služby,
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
Štatutárny orgán
- JUDr. Veronika VágnerováKonateľ · od 21. júla 2014
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Vission, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2014
- Zmena obchodného mena na: Vission, s.r.o.
- Zmena sídla: Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava
- Koniec funkcie (konateľ): Darina Vágnerová
- Konateľ: JUDr. Veronika Vágnerová
2013
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Rowag s.r.o.
- Sídlo: Podunajská 7, 821 06 Bratislava
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Darina Vágnerová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/94413/B.
Časté otázky o firme Vission, s.r.o.
Aké je IČO firmy Vission, s.r.o.?
IČO firmy Vission, s.r.o. je 47535156.
Kde sídli firma Vission, s.r.o.?
Sídlo firmy Vission, s.r.o. je Plynárenská 3A, 821 09 Bratislava.
Čím sa zaoberá Vission, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 20.
Kedy vznikla firma Vission, s.r.o.?
Firma Vission, s.r.o. vznikla 20. novembra 2013 a existuje 12 rokov.
Aké je základné imanie firmy Vission, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Vission, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: JUDr. Veronika Vágnerová (konateľ).
Aké tržby má Vission, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Vission, s.r.o. tržby 38 892 €, medziročne menej o 21,7 %.
Je Vission, s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 403 €.
Je Vission, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Vission, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023942195, platiteľ od 1. septembra 2021. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Vission, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Vission, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Vission, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 7. augusta 2014 (nový názov Vission, s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 7. augusta 2014. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma Vission, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47535156.
Firmy s podobnou činnosťou
- GLAD s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- HCM export s. r. o.Prieskum trhu a verejnej mienky